Małgorzata Kożuchowska z okazji urodzin dodała wiele niepublikowanych dotąd zdjęć. Pozuje na nich z mężem i przyjaciółmi

Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat. Z tej okazji dodała na Instagramie kolaż wykonany ze swoich prywatnych zdjęć. "Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam" - poinformowała fanów.

W tym roku, 27 kwietnia, Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat. Bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd w polskim show-biznesie, dlatego jej urodziny są sporym wydarzeniem. Aktorka chce ten dzień spędzić także z fanami. W związku z tym przygotowała dla nich prawdziwą niespodziankę.

Zobacz wideo Kożuchowska zdradziła swój sekret

Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat

Dzień wcześniej dodała zdjęcie z mamą. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę. Zapowiedziała przy okazji, że zaangażowała się w nowy projekt, jednak szczegóły trzymała w tajemnicy. Dopiero w dniu urodzin zdradziła, o co chodzi.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z mamą. Fani: I wszystko jasne. Geny!

Szczegóły opisała w poście, w którym opublikowała także kolaż złożony ze zdjęć pochodzących z prywatnego albumu aktorki. Ujęcia pochodzą z m.in. jej ślubu z Bartkiem Wróblewskim, wypadu z synem nad morze czy różnych imprez branżowych.

Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia - czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to, co kocham - dla was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać - napisała.

Następnie skupiła się na nowym projekcie, który jest spełnieniem jej kolejnych marzeń.

Razem z @katarzyna.montgomery oraz @stor9_ stworzyłyśmy podcast "Niekończące się historie". O rzeczach ważnych i mniej ważnych, interesujących mnie i moich gości. O moich inspiracjach, sztuce, rodzinie, przyjaźni. Będzie zabawnie i wzruszająco, lekko i na poważnie. Zawsze szczerze! - zdradziła szczegóły.
 

Rozwiązała się także zagadka, dlaczego aktorka dodała zdjęcie z mamą. Okazuje się, że pani Jadwiga będzie jej pierwszym gościem. Fani w komentarzach gratulują jej nowego projektu oraz składają życzenia. My również się do nich dołączamy.

Małgorzata Kożuchowska obchodzi 50. urodziny. Jak zmieniła się na przestrzeni lat w show biznesie?Kożuchowska obchodzi 50. urodziny. Dziś nie założyłaby stylizacji, które kiedyś nosiła

Więcej o: