Anna Lewandowska w luźnej stylizacji robi porządki w szafie. Pokazała zawartość garderoby. "Ile pięknych ubrań!"

Anna Lewandowska wprowadza w domu nowe zasady. Ogólną reorganizację rozpoczęła od porządków w szafie. Pozuje w luźnej stylizacji, siedząc w bałaganie i radzi, co zrobić z niepotrzebnymi ubraniami.

Anna Lewandowska w ostatnich tygodniach skupia się na uporządkowaniu życia prywatnego i otaczającej ją przestrzeni. Trenerka wprowadza w domu wiele nowych zmian. Nie tak dawno zdradziła, że próbuje przyzwyczaić córki do tego, by zasypiały o stałej, wczesnej porze. W mijający weekend natomiast zabrała się za segregację ubrań w myśl zasady "mniej znaczy więcej". Przy okazji pokazała zawartość garderoby w dwóch odsłonach - panującej w szafie harmonii oraz widocznego na podłodze bałaganu.

Anna Lewandowska robi porządki w szafie

W najnowszym poście na Instagramie Anna Lewandowska zapowiedziała nadchodzące zmiany w swoim życiu. Żona Roberta podzieliła się z fanami refleksjami na temat reorganizacji rzeczywistości. Trenerka zaczęła uporządkowywanie przestrzeni od drobnych i wydawałoby się prozaicznych działań. 

Ostatnio w moim życiu zachodzi wiele zmian. Dzieci, dom, praca, związek, relacje, nieustanna praca nad sobą. Przeorganizowuję moje życie na wszystkich płaszczyznach. W myśl tego, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Wkrótce opowiem wam o tym nieco więcej... Jedno jest pewne - realizowanie wyznaczonych celów jest kluczowe. I tego się trzymam. Ps. Less is more - czytamy we wpisie gwiazdy. 

Na InstaStories Anna zgłębiła temat domowych porządków i ujawniła metodę, zgodnie z którą segreguje zawartość szafy oraz pozbywa się niepotrzebnych ubrań.

Dzisiaj czas na porządki, co oznacza pewną równowagę nie tylko w życiu, ale i w szafie. W jaki sposób pozbywam się ubrań? Niczym Marie Kondo. Mówiłam wam o jej książce, którą polecam. Zadaję sobie pytanie, czy coś wzbudza we mnie emocje, czy też nie, a następnie segreguję rzeczy do oddania dalej. 
 
Nie wiem, czy wyznajecie metodę - drugie życie dla ubrań. Chyba czas zrobić małą selekcję i wystawić rzeczy charytatywnie. Nowa zasada. Jedna nowa rzecz = dwie stare out - kontynuowała. 

Internauci docenili działania żony piłkarza i jednocześnie zwrócili uwagę na selekcjonowaną przez nią odzież. 

Ile pięknych ubrań! - komentowali. 

Modowe perełki Anny Lewandowskiej prawdopodobnie będzie można kupić za pośrednictwem aplikacji Less. Skorzystacie z takiej okazji?

Zobacz wideo Klara i Laura robią pobudkę Robertowi. Uroczy widok!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.