Oscary 2021. Transmisja w telewizji i online. Gdzie oglądać galę na żywo?

Fani kina odliczają dni do tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Wyjaśniamy!

Oscary 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku ceremonia wręczenia statuetek została przesunięta i odbędzie się 25 kwietnia – tradycyjnie w nocy polskiego czasu z niedzieli na poniedziałek. Galę będzie można obejrzeć jednak na żywo.

Zobacz wideo Zmiany w Oscarach. Nominacje tym razem otrzymało aż 70 kobiet [Popkultura Extra]

Dorota WellmanDorota Wellman ostro o celebrytkach: Nie inspirują nikogo do niczego

Oscary 2021. Gdzie oglądać galę na żywo?

Gala rozdania Oscarów będzie transmitowana przez telewizję ABC oraz w należącej do stacji aplikacji. Najistotniejsze momenty będą także na bieżąco udostępniane w mediach społecznościowych należących do Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej oraz stacji ABC.

W Polsce Oscary 2021 będzie można obejrzeć w telewizji na Canal+ Premium oraz online w serwisie canalplus.com. Gospodarzami studia, które wystartuje o godzinie 2:00 będą dziennikarka: Karolina Korwin Piotrowska oraz krytyk filmowy Błażej Hrapkowicz. Natomiast skrót gali będzie dostępny w serwisie online w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 17.30.

Tradycyjnie zapraszamy również na portal Plotek.pl, na którym w noc oscarową będziemy na bieżąco komentować najważniejsze wydarzenia.

Oscary 2021. Tegoroczna gala będzie inna niż wszystkie

Tegoroczna gala Oscarów będzie wyglądała inaczej niż zwykle. Zmieni się nie tylko miejsce ceremonii. Ograniczona zostanie też liczba osób. Dla przykładu do tej pory organizatorzy zapraszali około 50 osób do odczytywania nominacji i wręczania statuetek. W tym roku ich liczba ma być zredukowana o połowę.

'New Amsterdam': dyrektor medyczny Max Goodwin i onkolożka Helen Sharpe"New Amsterdam". W popularnym serialu Netfliksa pojawi się nowa postać

Sama gala odbędzie się natomiast na stacji kolejowej Union Station w Los Angeles. W Dolby Theatre odbędzie się jedynie część artystyczna.