Jacek Borkowski opuścił szpital. Wspomina najgorszy moment choroby. "Prawie nie mogłem oddychać"

Jacek Borkowski od początku kwietnia przebywał w szpitalu z powodu COVID-19. Teraz opowiedział nie tylko o pogorszeniu swojego stanu zdrowia i hospitalizacji. Wspomniał również, co sądzi o osobach, które bagatelizują zagrożenie związane z koronawirusem.

Jacek Borkowski, znany m.in. z roli psychologa Piotra Rafalskiego w serialu "Klan", właśnie opuścił szpital. Przebywał w nim od początku kwietnia z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19. Ze względu na niską saturację krwi konieczna była hospitalizacja, która trwała przeszło dwa tygodnie. Przez pewien czas informacje dotyczące jego stanu zdrowia były bardzo niepokojące

Jacek Borkowski po raz pierwszy odwiedzi grób żonySzokujące wyznanie Jacka Borkowskiego. Aktor powiedział, że jest gejem

Jacek Borkowski chorował na COVID-19. Konieczna była hospitalizacja

O chorobie i wiążących się z nią zagrożeniach aktor opowiedział w rozmowie z portalem Pomponik. Nie ukrywał jednak, że gdy zachorował, na początku nie spodziewał się, że jego stan tak drastycznie się pogorszy.

Żarty skończyły się, kiedy spadła mi saturacja i prawie nie mogłem oddychać. Karetka zabrała mnie do szpitala - przyznał.

Aktor zaapelował również o to, aby nie bagatelizować zagrożenia, jakie stanowi COVID-19. Wspomniał także o osobach, które twierdzą, że pandemia koronawirusa nie istnieje. 

Mam ochotę dać w zęby każdemu, kto mówi, że nie ma koronawirusa, że jest niegroźny. Jeśli ktoś ma wątpliwości, powinien zobaczyć, co dzieje się na przykład w takim Szpitalu Powiatowym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.

Jacek Borkowski, Paulina KoziejowskaKoziejowska świętuje 7. rocznicę związku. Wymazała już Borkowskiego z pamięci?

Jacek Borkowski wkrótce planuje wrócić na plan zdjęciowy "Klanu". Zanim jednak ten moment nastąpi, aktora czeka czasochłonna rehabilitacja. 

Przede mną jeszcze rehabilitacja po COVID-19 i wracam na plan filmowy - powiedział w rozmowie z portalem Pomponik.

Przypomnijmy, że Jacek Borkowski z niecierpliwością wyczekiwał szczepienia przeciw COVID-19. Choroba dopadła go jednak zanim zdążył się na nie udać. 

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat
Więcej o: