Prokop do córki Agaty Mróz: "Piszą, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła". 13-latka przyznała, że wiele przeszła

Od śmierci Agaty Mróz mija 13 lat. Po odejściu siatkarki jej córka musiała zmierzyć się z hejtem. Jak 13-latka reaguje na oskarżenia internautów?

Liliana Olszewska, córka Agaty Mróz, ma dziś 13 lat. Dokładnie tyle lat temu zmarła też jej mama, niedługo po jej urodzeniu. Właśnie z tego powodu Liliana spotkała się z hejtem. Słyszała, że gdyby nie ona, jej mama wciąż by żyła. Dziewczyna odniosła się do tego w programie „Dzień dobry TVN”.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zamieniła tramwaj na rower: Wszędzie się spóźniam

Córka Agaty Mróz o hejcie: Miałam z tym problem

Córka Agaty Mróz była gościem „Dzień dobry TVN”. Na nagranie przyszła z tatą, Jackiem Olszewskim. Została zapytana o hejt, jaki spotkał ją po śmierci mamy.

Piszą w internecie, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła. Co czujesz, kiedy czytasz takie komentarze ludzi pełnych jadu i hejtu? - zapytał Marcin Prokop.

Liliana przyznała, że było to bolesne doświadczenie. Takie oskarżenia w stosunku do dziecka zawsze zostawiają ślad. Jednak mogła liczyć na wsparcie.

Kiedyś miałam tak, że brałam to do siebie i tak myślałam, ale mam dużo przyjaciół i rodzinę. Oni mi mówili, że tak nie jest, bo dużo razy się tym martwiłam i miałam z tym problem. Każdy zaprzeczał i mówił, dlaczego tak naprawdę żyję. Cieszę się, że mam takie osoby – powiedziała 13-latka.

instagram.com/glin_castleWest i jego żona zażegnali kryzys. Aktor musi teraz tylko dotrzymać obietnicy

W obronie córki stanął także mąż zmarłej Agaty Mróz, Jacek Olszewski. Decyzja jego żony o urodzeniu dziecka była trudna, jednak jest przekonany, że dziś postąpiłaby tak samo.

 Jeżeli Agata miałaby wybierać, to dalej by tak wybrała. Nie wiadomo, co by było, gdyby było inaczej. Jakby się zasugerowała tym, co mówili lekarze i usunęła ciążę, to też nie wiadomo, co by było. Może nie byłoby ani Agaty, ani Lilki. Chyba najważniejsze jest to, co zostawimy po sobie – powiedział Jacek Olszewski.

Córka siatkarki poszła w ślady mamy i obecnie trenuje ten sam sport. Myśli także o przygodzie z modelingiem. Zobacz też: Córka Agaty Mróz skończyła 13 lat i interesuje się siatkówką. Ojciec był przeciwny. "Przez wiele lat próbowałem ją powstrzymać"

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę