Lesbijski pocałunek w "BrzydUli". Paula rzuci się na Ulę! Mamy zdjęcia z planu [PLOTEK EXCLUSIVE]

Fani "BrzydUli" przeżyją niedługo szok. W serialu będzie miała miejsce nietypowa scena - Paula pocałuje w usta Ulę. Jak zareaguje Cieplak-Dobrzańska?

"BrzydUla" wróciła na szklane ekrany po dziesięciu latach nieobecności. Twórcy serialu postanowili wznowić produkcję i dobrze zrobili - tysiące widzów z chęcią śledzi kolejne przygody Urszuli Cieplak (już, a właściwie jeszcze także Dobrzańskiej). Niestety, nie wszystkich zadowolił scenariusz - główna bohaterka i jej mąż chcą się rozwieść, co burzy ich wizerunek jako idealnej i stworzonej dla siebie pary. Zanim jednak nastąpi ostateczne rozstrzygnięcie sprawy, fanów serialu czeka prawdziwy szok. W firmie Febo&Dobrzański dojdzie do nietypowego zbliżenia. Dosłownie.

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy

Lesbijski pocałunek w "BrzydUli". Paula rzuci się na Ulę! Mamy zdjęcia z planu

Paula ma kłopoty. Nowa prezeska domu mody przymusem została wplątana we współpracę ze złodziejem i musi oszukiwać nawet ukochanego brata (Mariusz Zaniewski. Zobacz też: Mariusz Zaniewski o pensjach aktorów w czasie pandemii: Sytuacja była tragiczna. Zarabiają tyle, ile człowiek pracujący na kasie). Jakby tego było mało, zdecyduje się na nietypowy ruch, zbliży się do Uli. Paulina Febo rzuci się na Ulę Cieplak-Dobrzańską i ją pocałuje. Jak widać, druga z pań będzie mocno zaskoczona i zdezorientowana.

'BrzydUla''BrzydUla' Plotek Exclusive

Scenarzyści (jednym z nich jest sama Julia Kamińska) nie ograniczają wyobraźni i urozmaicają życie głównej bohaterki, jak tylko mogą. Jaki będzie finał tej sytuacji? Czy Ula dowie się, z jakiego powodu Paulina się na nią rzuciła? Odpowiedź poznamy już niebawem, tymczasem pamiętajcie, że nowe odcinki "BrzydUli" emitowane są od poniedziałku od piątku o godzinie 20:00 w TVN7.

Maja Hirsch z córką MariąCórka Mai Hirsch i Jacka Braciaka skończy niedługo 19 lat. Maria nie poszła w ślady rodziców