Koszyczki wielkanocne gwiazd. U Gwit klasyka, a Kukulska zdecydowała się na jaja z imionami domowników

W Wielką Sobotę gwiazdy wypełniły i przystroiły swoje koszyczki wielkanocne. Na Instagramie mogliśmy zobaczyć jak zrobiła to m.in. Paulina Sykut, Dominika Gwit i Sylwia Lipka.

Gwiazdy i celebryci bardzo chętnie relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Nawet przed świętami wielkanocnymi, kiedy jest sporo pracy - sprzątanie czy gotowanie i pieczenie, znajdują czas, by podzielić się tym, jak u nich wyglądają przygotowania. Jak co roku, możemy też zobaczyć, w jaki sposób przystroiły swoje koszyczki.

Wielkanoc 2021. Świąteczne koszyczki Mroczka, Gwit, Sykut

Gwiazdy w Wielką Sobotę przygotowały wielkanocne koszyczki. Standardowo musiały się w nich znaleźć jaja, baranek, chleb czy sól. Każda z osób zdecydowała się przystroić święconkę według własnego uznania. U wielu królują tradycyjne, skromne ozdoby, z kolei inne zaszalały z kolorystyką i zrobiły to zgodnie ze swoją estetyką. W gronie tych drugich znalazła się Natalia Kukulska, która stworzyła pisanki z imionami domowników i wrzuciła zdjęcie koszyczka ustawionego wśród wiosennych kwiatów. 

Wesoły świat! Niech trwa to co nieśmiertelne. Radość to czasem wielkie słowo. Ale dlaczego nie ma się nam zdarzyć? A niech... - napisała Natalia Kukulska.
 

Małgosia Borysewicz tego dnia podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem. Przyznała, że odkąd pamięta, święconki mieszkańców wsi były przynoszone do jej domu.

Odkąd jestem w tym domu i pamiętam, święconki z naszej wioski U-K były święcone w naszym domu. Wyjątkiem był zeszły rok. Dziś koszyczki wylądowały w altance, podtrzymujemy tą piękną tradycję dalej. Koszyczek zaniósł Rysio. Blanka też z nami była. Wielkanoc to święto radości, nowego życia i za to ją uwielbiam, bez przepychu, prostota, tradycja. W zeszłym roku spodziewałam się dzidziusia, teraz jesteśmy razem. Wesołych Świąt. Oby nam nigdy nie zabrakło chleba. Życzą Boryski - napisała.
 
Tradycyjnie z koszyczkiem. Wszystkim życzymy Wesołego Alleluja - pożyczył obserwatorom Marcin Mroczek.
 
 Poświęcone i podjedzone. Kto będąc dzieckiem podjadał z koszyka? Ja się przyznaję... Ale dzisiaj to nie ja - wtajemniczyła fanów Sygut.
 

Sylwia Lipka co prawda nie pokazała, co znalazło się w jej koszyczku, ale widać, że zdecydowała się na różowe, dekoracyjne elementy.

 

U Dominiki Gwit mogliśmy zobaczyć cały świąteczny zestaw - od święconki, po wielkanocne jaja i kolorowe dekoracje.

Kochani! Z całego serca życzę wam spokojnych i zdrowych świąt wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus przyniesie wam radość i siłę. Czerpcie z Jego Miłości. On pokonał śmierć dla nas. Wesołego Alleluja! - napisała entuzjastycznie aktorka.
 

I my życzymy naszym gwiazdom Wesołych Świąt!

Zobacz też: Wielkanoc od Magdy Gessler? Nic prostszego, ale oferta jest uboższa niż rok temu. I te ceny!

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.