Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wrzucili wspólne selfie. Jednak są razem? Zdjęcie wcale nie uciszy plotek o rozstaniu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wciąż starają się przekonać świat, że między nimi wszystko gra. Choć para udostępniła ostatnio selfie, to fani podejrzewają, że dotyczy ono tylko ich wspólnego biznesu.

Na początku marca kolorową prasę obiegła informacja o rozstaniu Jennifer Lopez i Aleksa Rodrigueza. Para szybko zaprzeczyła tym doniesieniom, twierdząc, że choć przechodzi przez pewne "problemy", to "pracuje" nad poprawą relacji. Tym razem, aby przekonać ostatecznie zaniepokojonych fanów do swojej prawdy, Lopez i Rodriguez podzielili się wspólnym selfie.

Zobacz wideo Tak święto 4 lipca spędzali Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na nowym selfie

Na fotografii zamieszczonej przez Aleksa, on i uśmiechnięta Jennifer Lopez trzymają w dłoni produkt firmy, którą reklamują. Fotografia została opatrzona opisem:

Jennifer i ja jesteśmy bardzo podekscytowani, aby ogłosić, że połączyliśmy siły z firmą Goli Nutrition. Firma zrewolucjonizowała branżę zdrowia i dobrego samopoczucia ze swoimi innowacyjnymi, pysznymi i odżywczymi żelkami.
 

Fani Lopez i Rodrigueza od razu przeszli do komentowania opublikowanego selfie. Choć większość z nich trzyma kciuki za parę, to pojawiają się też głosy, że zdjęcie jest jedynie wykalkulowanym ruchem biznesowym.

Proszę, kochajcie się! Nie dajcie wpłynąć innym na swoją miłość.
Czekajcie, jestem zdezorientowany.
Chyba nie powinno mieszać się przyjemności z biznesem...
Nie widać w was miłości, łączy już was chyba tylko kasa...

Dwa dni po tym, gdy w prasie zawrzało od plotek o rozstaniu najgorętszej pary show-biznesu, Rodriguez został przyłapany przez paparazzi podczas treningu na siłowni. Reporterzy zadali mu pytania dotyczące jego relacji z Jennifer. Sportowiec odpowiedział krótko i dosadnie:

Nie jestem singlem.

Trzymacie kciuki za Jennifer i Aleksa? A może uważacie, że już dawno wszystko skończone i łączy ich już tylko wspólny biznes?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.