To koniec! Media: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstali. "Mieli trudny czas"

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zdecydowali się zakończyć swój związek. Dwa lata temu para zaręczyła się, ale do ślubu nigdy nie doszło.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie są już parą. Według zagranicznych mediów zdecydowali się zakończyć swój związek po dwóch latach narzeczeństwa. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w tym czasie aż dwa razy zdążyli przełożyć swój ślub.

Zobacz wideo Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez. Pokazała, co działo się za kulisami

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się

O rozstaniu pary poinformował jako pierwszy serwis Page Six. Chwilę później doniesienia potwierdził People. Szybkie dziennikarskie śledztwo wykazało, że byli narzeczeni od dawna spędzają już czas osobno - Alex na jachcie w Miami, Jennifer Lopez natomiast jest na Dominikanie.

Ostatnio para miała trudny czas. On jest teraz w Miami i szykuje się do sezonu baseballowego, a ona kręci film na Dominikanie - powiedział informator Page Six.

Polecamy także: Jennifer Lopez w najkrótszych włosach ever! Fanki nie mogą przestać się ekscytować. "Ta fryzura wygląda oszałamiająco"

People z kolei informuje, że para wciąż jest związana licznymi biznesami, więc jej rozstanie nie jest łatwe. Nie są jednak znane szczegóły i nie wiadomo na razie, co doprowadziło Lopez i Rodrigueza do rozstania.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się w 2017 roku. Niemal od razu się w sobie zakochali i zaczęli się spotykać. Szybko stali się jedną z najpopularniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Wydawało się, że ich związek przetrwa wszystko. Rok po pierwszej randce Jennifer i Alex zaręczyli się. Niestety, przez pandemię musieli przekładać swój ślub aż dwa razy. Ostatecznie nigdy nie doszło do ceremonii. Niedawno Jennifer Lopez wyznała, że zdecydowała się z ukochanym na terapię. Ich problemy trwały już więc od jakiegoś czasu.

Przeczytajcie więcej na ten temat: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez trafili na terapię: Musieliśmy popracować nad sobą. Wokalistka zdradziła szczegóły

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.