"Ślub od pierwszego wejrzenia". Między Igą i Karolem wszystko skończone? Widzowie znaleźli dowód

Od samego początku widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie dawali szans Idze i Karolowi. Mieli rację? Wiele wskazuje na to, że para mogła nie znaleźć miłości podczas eksperymentu.

Piąta edycja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzi niemałe kontrowersje. Fani oglądający każdą edycję show emitowanego na antenie TVN7 zawsze chętnie komentują dobór par, ale tym razem wybory ekspertów szczególnie nie przypadły im do gustu w dwóch przypadkach. Wiele wskazuje na to, że przynajmniej w jednym się nie pomylili, a para nie odnalazła szczęścia w programie.

Zobacz wideo „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Asia odwiedziła Oliwię i Łukasza

instagram.com/marcelina_zawadzkaMarcelina Zawadzka publikuje zdjęcia prosto z Los Angeles. Internauci: Marcysia, coś ty sobie zrobiła

„Ślub od pierwsze wejrzenia”. Iga i Karol się rozstali?

W  piątej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” eksperci dopasowali do siebie trzy pary: Igę i Karola, Izę i Kamila oraz Laurę i Maćka. Wszystkie stanęły już na ślub kobiercu i przysięgły sobie miłość.

Widzowie przewidują, że przynajmniej dwie pary mogą nie przetrwać eksperymentu. Ich zdaniem na porażkę skazane jest małżeństwo Igi i Karola. Szczególnie kobieta mierzy się ostatnią z krytyką ze strony fanów show. Internauci zarzucili jej m.in., że na ślubie dziwnie się zachowywała. Zamiast ulec romantycznej atmosferze, śmiała się i nie przestawała zagadywać partnera.

Iga i Karol są aktywni w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że jednak nie obserwują się wzajemnie na Instagramie. Według fanów to kolejny dowód na to, że ich małżeństwo nie przetrwało eksperymentu i się rozpadło.

„Ślub od pierwsze wejrzenia”. Iga zabrała głos

Uczestniczka programu wcześniej odniosła się do krytyki, jaka spadła na nią po „ślubnym” odcinku.  Fani zasypywali ją też pytaniami, dlaczego na  jej profilu w mediach społecznościowych nie ma zdjęć z programu.

Dostaję pytania, dlaczego nie wstawiam zdjęć ze ślubu... Bo chcę się od tego odciąć chociaż tutaj. Zrobiłam błąd, wpuszczając na mój profil wszystkich. Dzisiaj moje konto jest w pełni prywatne i staram się weryfikować ludzi, których akceptuję – napisała Iga.

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska znowu może być panią Richardson. Pierwszy mąż zaproponował wyjście z sytuacji

Uczestniczka najwyraźniej ma dość szumu, jaki powstał wokół jej osoby. Myślicie, że mimo wszystko jej związek z Karolem przetrwa eksperyment? Tego dowiemy się dopiero w ostatnim odcinku programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.