"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie rozumieją zachowania Igi na ślubie. "Poniosło ją"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie przestaje rozgrzewać internautów. Odcinek, w którym pokazane zostały śluby par jest szeroko komentowany.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" bije rekordy popularności. Show nadawane w piątki w TVN7 cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Ci, jak zawsze, czekają najpierw, jak dobrane zostaną pary, a potem czy pojawi się między nimi uczucie czy też eksperyment zakończy się rozwodem. W nowym sezonie nie brakuje kontrowersji. Fani programu wyrażają niezadowolenie decyzjami ekspertów - ich zdaniem małżonkowie powinni zostać zestawieni inaczej. Nie przekonuje ich też zachowanie Igi na jej własnym ślubie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga zbyt "wesoła" na ceremonii

Spośród trzech par tylko jedna przypadła widzom do gustu. Nie są zadowoleni z doboru 35-letniej Izy do 29-letniego partnera - ich zdaniem fryzjerka pasuje do Karola, który jest w jej wieku. Karol poślubił inną blondynkę (choć zaznaczył, że woli ciemnowłose dziewczyny) Igę. Widzowie zaskoczeni takim obrotem spraw pisali komentarze na jego profilu. Uczestnik show zdecydował się odpowiedzieć!

Póki co nie wiemy, jak układał się ich wspólny miesiąc (po takim czasie małżonkowie oświadczają ekspertom czy chcą pozostać w małżeństwie czy decydują się na rozstanie). Wiemy natomiast, że internauci byli zdziwienie zachowaniem Igi na ślubie. Dziewczyna wciąż się śmiała, nie przestawała zagadywać partnera. Nawet w czasie pierwszego tańca nie uległa romantycznej atmosferze, ale wciąż opowiadała mu swoje przemyślenia. 

Oto komentarze widzów (wybraliśmy te delikatne):

Zachowanie ma tak irytujące, że szok - pisali.
Igę poniosło.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Związek Kamila i Izy nie przetrwał? "Jak tam po rozwodzie?" Reakcja uczestnika daje do myślenia

Ona się zachowuje jakby 5 lat miała.
Wesoła? Oglądając to, czułam jedynie zażenowanie, szkoda mi go.

Część internautów zwróciła uwagę, że zawarcie małżeństwa to bardzo stresująca sytuacja. Ich zdaniem Iga była po prostu niezwykle zdenerwowana - stąd jej nieco zaskakujące zachowanie.

Dajcie jej spokój. Ludzie różnie reagują na stres. Ona najwidoczniej w taki sposób.
Zobacz wideo
Dwoje obcych ludzi bierze ślub, a wy się dziwicie, że stres wychodzi. Jak będą sami to dopiero zacznie prawda wychodzić.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: