"Ślub od pierwszego wejrzenia". Związek Kamila i Izy nie przetrwał? "Jak tam po rozwodzie?" Reakcja uczestnika daje do myślenia

Najnowsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi niemałe emocje. Internauci uważają, że uczestnicy zostali źle dobrani. Jeden z nich spytał Kamila, jak się czuje po rozwodzie. Czyżby już wiedział, że jego związek z Izą nie przetrwał?

Niedawno wystartował piąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Za nami już odcinek, w którym uczestnicy zostali dobrani w pary i wzięli śluby. Internauci jednak są wściekli, że eksperci dopuścili do ślubu Izy i Kamila, a także Igi i Karola. Uważają, że te pary zostały fatalnie dobrane. Głos w tej sprawie zabrała już Magdalena Chorzewska, która w show pełni funkcję ekspertki. Tymczasem jeden z internautów spytał Kamila na Instagramie, jak się czuje po rozwodzie. Czyżby coś wiedział?

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Kamil i Iza ze "Ślubu" są już po rozwodzie?

Minie jeszcze trochę czasu, zanim dowiemy się, jak dalej potoczyły się losy par. Na razie uczestnicy nie mogą nic zdradzać na swoich prywatnych profilach, na których są bardzo aktywni. Wrzucają zdjęcia, nagrania, odpowiadają na pytania widzów. Ciekawa dyskusja rozegrała się pod najnowszym zdjęciem Kamila. Jeden z internautów spytał go bowiem:

Kamil, jak tam po rozwodzie się czujesz?

Uczestni zareagował! Najpierw wysłał emotikony świadczące o zdziwieniu, a potem dodał komentarz.

Jak mi dasz namiary na twojego informatora, to ci jeszcze bro... postawię. Skąd masz takie dojścia?
Można to zauważyć po odcinkach programu, że Iza nie była zadowolona, że na ciebie trafiła - odpowiedział internauta.

Kamil WęgrzynKamil Węgrzyn instagram.com/kamil.wegrzyn/

Odpowiedź uczestnika brzmi dwuznacznie, choć zapewne była przepełniona ironią. Kamil wciąż nie może potwierdzić, czy zaprzeczyć podobnym insynuacjom, a prawda wyjdzie na jaw dopiero podczas finałowego odcinka show. Tymczasem inna internautka jest przekonana, że związek Kamila i Izy trwa dalej.

Tak się składa, że widziałam następny odcinek i bardzo się mylisz. Nie zdradzę szczegółów, ale była zadowolona [Iza - red.] i to bardzo. Zresztą nie tylko ona - napisała.
 

Nam nie pozostaje nic innego, niż czekać na kolejne odcinki. A wy jak myślicie, jak potoczyła się relacja Kamila i Izy?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Agora SA