Książę Filip ma ostatnie życzenie. Spełnić je może tylko królowa Elżbieta II. "Czuje, że musi ją przebłagać"

Książę Filip zdaje sobie sprawę ze swojego stanu zdrowia. Postanowił zatem poprosić żonę, królową Elżbietę II, o... przebaczenie. Chodzi o jego przeszłość.

Książę Filip od połowy lutego przebywał w szpitalu i mimo zapewnień, że stan małżonka królowej nie zagraża jego życiu i zdrowiu, książę musiał przejść poważną operację kardiologiczną. Zabieg przebiegł prawidłowo, a stan zdrowia księcia Filipa poprawił się na tyle, że lekarze zdecydowali, że może opuścić szpital św. Bartłomieja w Londynie. W Pałacu nadal zapewniona mu zostanie odpowiednia opieka medyczna. Jak podają brytyjskie tabloidy, o zdrowie męża bardzo martwi się królowa. Szczególnie, że Filip powiedział jej swoje ostatnie życzenie.

Zobacz wideo Koronawirus w rodzinie królewskiej. Jak reagują royalsi?

Kuba Wojewódzki, Piotr KraśkoKuba Wojewódzki spytał Piotra Kraśkę o problemy Kamila Durczoka

Ostatnie życzenie księcia Filipa

O przeszłości księcia Filipa mówiono wielokrotnie. Nie jest sekretem, że gdy ożenił się z królową Elżbietą II, nie mógł poradzić sobie z dotrzymaniem wierności. Dużo imprezował i był uczestnikiem tzw. "rzymskich imprez", gdzie nie brakowało alkoholu i pań do towarzystwa. Ich małżeństwo w pewnym momencie istniało tylko na papierku. Portal "Globe" podaje, że książę Filip pragnie, aby jego żona wybaczyła mu wszystkie przewinienia przeszłości.

Przykuty do łóżka w zamku Windsor z Elżbietą i nasilającym się poczuciem winy wie, że zegar tyka, wie, że teraz albo nigdy - mówi informator brytyjskiego tabloidu.
Filip czuje, że musi ją przebłagać. Będzie prosił o wybaczenie wszystkich swoich czynów, które zraniły Elżbietę. To jego ostatnie życzenie, żeby mu przebaczyła. Mieli do czynienia z niewiernością małżeńską. Podobnie jak większość arystokratów, Elżbieta przez lata zachowywała spokój i nie zadawała wielu pytań - czytamy.

Myślicie, że królowa Elżbieta II przebaczy mężowi wszystkie jego przewinienia? Jak wiemy, lista ich jest dosyć pokaźna.

ZOBACZ TAKŻE: Elżbieta i Filip są małżeństwem od 73 lat. Jego zdrady zamiatano pod dywan, o oddzielnych sypialniach wiedział cały dwór

Melania Trump, BarronTrumpMelania Trump świętuje urodziny syna. Zamieściła post, który poróżnił internautów