Borys Szyc urządził synowi pierwsze urodziny. Były balony i piękny tort. Aktor dodał też rozczulający wpis

Borys Szyc i jego żona, Justyna Nagłowska, mieli ważną okazję do świętowania. Ich syn, Henryk, skończył rok. Aktor opublikował na profilu kilka zdjęć z chłopcem i dodał do nich wzruszający opis.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska to szczęśliwi rodzice, między którymi jednak nie zawsze było kolorowo. Aktor poznał swoją ukochaną jeszcze na studiach. Związek, który stworzyli w 2002 roku, nie przetrwał. Jednak chemia powróciła sześć lat temu, kiedy Borys zobaczył zdjęcie Justyny w mediach społecznościowych i zaprosił ją na obiad. Para zdecydowała się dać sobie kolejną szansę i dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, do której rok temu dołączył ich synek. Aktor pokazał, jak z małżonką obchodzili jego urodziny.

Borys Szyc wziął ślubŻona Borysa Szyca walczyła o miłość. "Byliśmy o krok, żeby to stracić"

Borys Szyc świętuje urodziny syna

Borys Szyc dokładnie rok temu przywitał na świecie swoje drugie dziecko. Jego mamą jest obecna żona aktora, Justyna Nagłowska. W niedzielę na Instagramie Szyc wrzucił post, w którym pokazał, jak obchodził urodziny młodszego dziecka. Były balony, prezenty i szczęśliwy Henio, który z uśmiechem pozował do zdjęć u boku taty.

 

Na profilu Szyca nie zabrakło również ujęcia z elegancką ukochaną. Justyna, adekwatnie do pory, zapozowała w kwiatowym wianku na głowie. Sam Borys również odpowiednio się prezentował - miał na sobie niebieską koszulę i włosy zaczesane do tyłu. Wciąż ma też wąs, który zapuścił kilka miesięcy temu. We wpisie dotyczącym urodzin syna, ciepło opisał ostatnie miesiące swojego życia. 

Pojawił się rok temu w pierwszy dzień wiosny. I choć padał dziś śnieg, patrząc na niego, jest nam bardzo ciepło w sercu. Rok w pandemii Heniutku... Przeszliśmy go dzięki Tobie z uśmiechem na ustach - pisał Szyc.

Aktor podziękował także żonie i podkreślił, że docenia jej codzienny wysiłek związany z wychowaniem Henia.

Dziękuję ci kochanie za ten cud, który wydałaś na świat, za Twoją czułość, opiekę i wysiłek. Rośnij zdrowy, kochany synku! Dziękujemy Ci za Twój uśmiech! Jesteś naprawdę gość! - podpisał ujęcie.

Zobacz też: Anna Dymna ma na imię Małgorzata, a Violetta Kołakowska to Wioletta Kołek. Te gwiazdy posługują się pseudonimami

Borys Szyc z żonąBorys Szyc świętuje pół roku syna na świecie. Aktor schudł i zapuścił wąsy

My również życzymy Heniowi wszystkiego co najlepsze. 

Zobacz wideo Premiera "Piłsudskiego". Borys Szyc komentuje swój występ w filmie
Więcej o: