Meghan Markle kochała swój dom w Toronto. Tak mieszkała, zanim wyszła za księcia Harry'ego. To nie były królewskie luksusy

Zanim Meghan Markle przeprowadziła się z Harrym do Wielkiej Brytanii, mieszkała w Toronto. Aktorka miała dom, w którym zawsze znajdowała miejsce dla bujnej roślinności i ukochanych psów. Pamiętacie te wnętrza, które kiedyś często stawały się tłem jej instagramowych zdjęć?

Aktualnie najwięcej emocji wzbudza planowana na 7 marca w telewizji CBS emisja wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey. Media tylko czekają na sensacyjne szczegóły rozmowy, które zdradzą tajemnice rodziny królewskiej. Dziś już prawie nikt nie wspomina aktorskiej kariery żony wnuka Elżbiety II i nie mówi o niej w kontekście tego, co osiągnęła, zanim nawiązała bliską relację z "royalsami". Przypomnijmy więc sobie wnętrza domu, w którym mieszkała przed przeprowadzką do Wielkiej Brytanii. Jej przytulny kąt w Toronto był bardzo zadbany. 

Jak mieszka rodzina królewska?Meghan Markle znów pokazała fragment domu na wideokonferencji. Jak mieszkają inni royalsi? Poznajcie ich rezydencje

Stary dom Meghan Markle w Toronto

Historia zatoczyła koło. Najpierw Meghan poświęciła swoją karierę dla miłości i przeprowadziła się z Kanady do Wielkiej Brytanii. Później sytuacja odwróciła się o 180 stopni i to Harry zrezygnował dla niej z życia u boku rodziny i zamieszkał z ukochaną w Stanach Zjednoczonych.

Michał Wiśniewski, Paulina MłynarskaWiśniewskiego i Cage pięć razy brali śluby. Rekord należy do innej gwiazdy

Teraz para może pochwalić się wspólną posiadłością w Santa Barbara, w której dorasta ich syn Archie, a niedługo na świat przyjdzie kolejny potomek. Pamiętacie, w jakich warunkach mieszkała aktorka, zanim oddała swoje serce Harry'emu? W jej starym domu w Toronto nie znajdziemy godnych przyszłej księżnej luksusów, jednak wystrój wnętrz był bardzo przytulny, a w jasnych pomieszczeniach królowały kwiaty.

Prywatne konto Meghan już dawno zniknęło z Instagrama, a to właśnie na nim pojawiały się kadry, których tłem często był dom aktorki. Na szczęście dzięki temu, że w sieci nic nie ginie, możemy odtworzyć kilka ujęć, które obrazują styl, w którym Markle urządziła wówczas swoje mieszkanie. 

Meghan Markle, dom w TorontoMeghan Markle, dom w Toronto East News

Widać, że żona Harry'ego gustuje w jasnych kolorach, a bujna roślinność jest obowiązkowym elementem jej czterech kątów. W domu Markle nie zabrakło też nigdy miejsca dla jej ukochanych pupili. Więcej zdjęć z jej ukochanego lokum znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz wideo Czy Megxit był opłacalny?
Więcej o: