Blanka Lipińska pokazała nowy tatuaż. Zrobiła go w dość dziwnym miejscu. Zdradziła, co dla niej znaczy

Blanka Lipińska opowiedziała na swoim InstaStories o znaczeniu tatuaży, które zdobią jej ciało. Celebrytka pochwaliła się także nową dziarą prosto z Meksyku.

Blanka Lipińska dołączyła do grona celebrytów, którzy postanowili wykorzystać względnie przyjazną sytuację dla turystów w Meksyku i wybrała się do miejscowości Tulum. Gwiazda sumiennie relacjonowała swój pobyt na wakacjach za pośrednictwem Instagrama, dzieląc się wieloma życiowymi przemyśleniami. Natchniona autorka oznajmiła w końcu swoim obserwatorom, że postanowiła zrobić sobie nowy tatuaż. Co więcej, tym razem będzie miał on jakiekolwiek znaczenie. Co przedstawia nowa dziara Lipińskiej?

Zobacz wideo Blanka Lipińska chwali się tatuażami i tłumaczy ich znaczenie

Justyna ŻyłaJak mieszka Justyna Żyła? Białe wnętrza, przytulny kominek i... narty na ścianie

Blanka Lipińska pokazała nowy tatuaż pod uchem. A co znaczą pozostałe dziary?

Gwiazda poinformowała obserwatorów o nowym tatuażu, wyznając przy tym, że będzie to jej pierwsza dziara, która będzie cokolwiek dla niej znaczyć. Chwilę później pokazała wytatuowany rękaw z wizerunkami swojej rodziny.

Postanowiłam sobie zrobić tatuaż, tutaj w Meksyku. I pierwszy raz, słuchajcie, tatuaż będzie dla mnie coś symbolizował. Oczywiście nie mówię o mojej rodzinie, bo tutaj mam wytatuowaną mamę, tatę i tu jest mój brat.

Lipińska, budując napięcie, dodała również:

Więc to nie jest symbol, to są po prostu ukochani ludzie, którzy cały czas są przy mnie. Natomiast żaden z moich pozostałych tatuaży nic nie znaczy. NIC. A ten tatuaż, który robię dzisiaj... No długo zastanawiałam się nad tym, co to będzie i wybrałam.

Edyta Górniak, Piotr GembarowskiBył twarzą "Teleexpressu" i miłością Górniak. Później zniknął z ekranu

Co wybrała? Dwa połączone symbole. Pierwszy z nich to księżyc w nowiu, który oznacza nowy początek i skupienie energii życiowej w ciele. Drugi zaś to znak symbolizujący życie "tu i teraz". Malunek znajduje się pod uchem celebrytki. Podoba wam się nowy tatuaż Blanki?

Więcej o: