Wyluzowana Blanka Lipińska spaceruje topless po plaży w Meksyku. Wiedzieliście, że na plecach ma wielki tatuaż?

Blanka Lipińska przebywa w Meksyku. Do sieci trafiły jej zdjęcia, na których spaceruje po plaży. Była topless i z radością pozowała fotografowi.

Blanka Lipińska kilka dni temu spełniła jedno ze swoich podróżniczych marzeń. Po kilku nieudanych podejściach wyleciała na wakacje do Meksyku, konkretniej do Tulum. Tu spotkała się ze swoją przyjaciółką Natalią Siwiec, która spędza tam ostatnie tygodnie wraz z rodziną. Autorka powieści erotycznej "365 dni" korzysta ze wszystkich uroków miejscowości.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o reakcji fanów

Blanka Lipińska topless

Lipińska nawet na urlopie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Chętnie relacjonuje na Instagramie, jak mija jej czas. Głównie dodaje zdjęcia w bikini i chwali się umięśnionym ciałem. Teraz jednak do mediów dotarła jej bardzo odważna sesja.

Blanka LipińskaLipińska ma dość sławy? Wylicza minusy: Nie możesz podrapać się po tyłku

Blanka spaceruje po plaży w szortach, nie ma stanika. Nagi biust momentami zakrywała kapeluszem. Po jej minie nie widać, żeby była zawstydzona. Co więcej, w takim wydaniu prowadziła rozmowy z innymi ludźmi i radośnie uśmiechała się w stronę aparatu. Na niektórych ujęciach pozuje tyłem do obiektywu i eksponuje sporych rozmiarów tatuaż na plecach. Celebrytka nie ukrywa, że uwielbia rysunki na ciele, ma już ich kilka, w tym na ręce i pod biustem.

Blanka Lipińska topless na plaży w MeksykuBlanka Lipińska topless na plaży w Meksyku Plotek Exclusive

Blanka Lipińska topless na plaży w MeksykuBlanka Lipińska topless na plaży w Meksyku Plotek Exclusive

Blanka Lipińska może się pochwalić szczupłą, wysportowaną sylwetką. Autorka bestsellerowej powieści uwielbia zwłaszcza kitesurfing. Stosuje też dietę, mocno ogranicza węglowodany. Dba o to, żeby nie mieć w domu rzeczy, których powinna unikać (słodycze, chleb, ciasto). Wyznaje zasadę, że woli być nienajedzona, ale wyglądać.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska pokazuje nowe zęby. Porównała je ze zdjęciem sprzed lat: Było źle

Nie ukrywa, że musi się pilnować, bo łatwo przybiera na wadze. Blanka Lipińska w przeszłości ważyła znacznie więcej. Schudła ok. 30 kilogramów. Musiała wówczas ostro trenować i trzymać ścisłą dietę.