Anna Seniuk musi sprzedać dom. Zabierze ze sobą tylko kilka pamiątek rodzinnych

Anna Seniuk musi podjąć trudną decyzję, donosi tygodnik "Na Żywo". Chodzi o jej ponadstuletni dom na Podkarpaciu.

Anna Seniuk jest jedną z wybitniejszych aktorek teatralnych i filmowych. Szerszej publiczności znana jest dzięki rolom w takich produkcjach, jak "Czterdziestolatek", "Panny z Wilka" czy "Konopielka". Aktorka aktualnie występuje też w serialu TVP "Leśniczówka". Artystka nie należy do grona gwiazd, które lubią chwalić się swoją prywatnością. Teraz jednak na jaw wyszło, że Seniuk znalazła się w trudnej sytuacji i musi sprzedać swój ukochany dom. 

Ludmiła Jakubczak, Irena SantorJakubczak zginęła w wieku 22 lat. Wypadek nazywano "zbrodnią doskonałą"

Anna Seniuk sprzedaje rodzinny dom

Anna Seniuk przez lata cieszyła się klimatycznym, ponad stuletnim domem na Podkarpaciu. Aktorka pokazała go w 2019 roku, w reportażu dla programu "Uwaga". W kuchni został zachowany piec kaflowy. Nie brak tam pięknych drewnianych mebli, suszonych ziół i cudownych ozdób z poprzedniej epoki. 

Przyjeżdżam tu, żeby usiąść cicho i posiedzieć - mówiła wówczas w programie.
Chata ma już ponad 100 lat, kiedy ją kupiłam, była bardzo zapuszczona i zaraz po kupieniu zawaliła się. Jakby czekała, żeby się ktoś nią zajął - opowiadała aktorka. 

Wrażenie robił również otaczający posiadłość ogród. Teraz okazuje się, że aktorka będzie musiała pożegnać się z klimatycznym miejscem. Tygodnik "Na Żywo" podaje, że aktorka ma już coraz mniej sił, żeby jeździć na ukochane Podkarpacie.

Ania nie mówi o tym głośno, ale żeby jechać na weekend, nie bardzo ma już siłę. To dla niej spory wysiłek, a ona nie chce ryzykować –  powiedziała informatorka "Na Żywo", bliska znajoma Seniuk. 

Krystyna JandaKrystyna Janda pokazała zdjęcie wnuczki. "Geny najlepsze, bo po babci"

Podobno aktorka ma zamiar zabrać z domu tylko kilka pamiątek rodzinnych, resztę pozostawić nowym właścicielom, by dobrze im się mieszkało.