Maciej Orłoś nie żałuje odejścia z TVP. "To najlepsza zawodowa decyzja mojego życia"

Maciej Orłoś kilka lat temu odszedł z TVP. Teraz postanowił odnieść się do słów Jacka Kurskiego i tym samym skomentować swoją rezygnację.

W ostatnim czasie wiele się mówi o roszadach pracowniczych w TVP. Swoje odejście ogłosiła już między innymi Marzena Rogalska, która z pracy w Telewizji Publicznej zrezygnowała po przeszło dwunastu latach. Decyzję prezenterki skomentował wówczas Jacek Kurski w wywiadzie dla "Faktu" sugerując, że odejście niektórych dziennikarzy czy gwiazd, w żaden sposób nie wpłynie na funkcjonowanie stacji. 

Maciej Orłoś nie żałuje, że odszedł z TVP. Swoją opinię wyraził we wpisie na Facebooku

Do słów prezesa TVP postanowił odnieść się Maciej Orłoś, który w przeszłości prowadził między innymi "Teleexperss". W tym celu zamieścił na Facebooku obszerny wpis, który opatrzył memem przygotowanym przez syna Antoniego. Dziennikarz zwrócił uwagę na to, że ostatnia wypowiedź Jacka Kurskiego w "Fakcie" dotyczyła również jego, a ponieważ nie ma z nim kontaktu, bardzo chciałby, aby dotarł do niego zaprezentowany obrazek. W dalszej części wpisu dodał również, że jest zadowolony ze swojego odejścia z TVP. 

Decyzja o odejściu z TVP była najlepszą, podkreślam - najlepszą zawodową decyzją mojego życia. Przy okazji - przypomniały mi się słowa profesora Bartoszewskiego: „Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.”-napisał Maciej Orłoś.

Odejście Marzeny Rogalskiej to nie jedyna zmiana w TVP. Swój transfer do Telewizji Publicznej potwierdził ostatnio Augustin Egurrola, który wraz z Idą Nowakowską i Joanną Jędrzejczyk będzie jurorem w najnowszej edycji "Dance Dance Dance"

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.