Cleo z rozpuszczonymi włosami wygląda jak inna osoba. Nie tylko ona. Te stylizacje włosów potrafią "zmienić rysy twarzy"

Nawet niewielka zmiana fryzury może spektakularnie zmienić wygląd. Przekonała się o tym niejedna gwiazda, a w czołówce wcale nie jest Cleo, która w każdej fryzurze wygląda jak inna osoba.

Nic tak nie potrafi odmienić wyglądu jak nowa fryzura. Czasem wystarczy tylko zrobić wysoki kucyk, dobieranego warkocza lub po prostu rozpuścić włosy, żeby już nie przypominać siebie. Nie inaczej jest z większymi zmianami, jak farbowanie włosów czy ostre cięcie. Wiele gwiazd chętnie korzysta z możliwości szybkiej przemiany dzięki stylizacjom włosów. Prym wiedzie tu Monika Brodka, Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Chylińska czy nawet Cleo!

Agnieszka ChylińskaChylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer pokazał, jak mogłaby zaszaleć

Cleo

Charakterystycznym elementem wizerunku artystki jest wysoko zaczesany kucyk, który czasem zamienia się w równie wysoko zaczesanego warkocza. Zdarza się jednak, że co kilka miesięcy Cleo prezentuje się fanom w całkiem innym wydaniu, czyli z rozpuszczonymi włosami. Nie da się ukryć, że wtedy wygląda jak zupełnie inna osoba!

CleoCleo Instagram/leo_don

Małgorzata Rozenek

Kto by pomyślał, że czasem wystarczy zmienić przedziałek na głowie, żeby przejść metamorfozę i zmienić się niemal nie do poznania? Przedziałek na środku głowy wygląda grzecznie, ale stylowo i elegancko, natomiast z boku dodaje drapieżnego charakteru.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/m_rozenek

Przeczytaj też: Doda uwielbia drapieżnie zarzucone włosy na bok, Rozenek chętniej stawia na gładką klasykę. Jeden szczegół we fryzurach gwiazd zmienia wszystko

Martyna Gliwińska

Byłej partnerce Jarosława Bieniuka też nie potrzeba wiele, by zmienić wizerunek. Gładkie i zaczesane włosy w kucyku, a rozpuszczone potrafią całkiem ją odmienić. Nie ma w tym triku jednak nic dziwnego - gdy wiążemy włosy, skóra na twarzy znacznie się naciąga, a tym samym lekko zmienia rysy.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram/martyna.gliwinska

Monika Brodka

Prawdziwą królową metamorfoz jest jednak Monika Brodka. Artystka regularnie zmienia swoje fryzury i za każdym razem potrafi zaskoczyć. Jej naturalne włosy są ciemne i kręcone, ale wystarczy, że zmieni ich kolor i cięcie, a już nie przypomina samej siebie.

Monika BrodkaMonika Brodka Instagram/missbrodk

Sylwia Grzeszczak

Wokalistka również chętnie eksperymentuje ze stylizacjami włosów. Kiedyś słynęła z długich ciemnych włosów i prostej grzywki, a potem zaczęła szaleć. Raz ma grzywkę raz nie, raz jest brunetką, raz blondynką. Ostatnio zaskoczyła fanów drobnymi warkoczykami na całej głowie i do tego w fioletowym kolorze. W przypadku Sylwii Grzeszczak nawet niewielka zmiana, jak brak grzywki i kucyk, robi dużą różnicę.

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak Instagram/sylwia_grzeszczak_official

Zobacz: Sylwia Grzeszczak kombinuje z fryzurą. Istny szał na głowie! Pokazała się w kolorowych warkoczykach. "Wiosna przyszła"

Agnieszka Chylińska

Artystka także należy do tego grona gwiazd, które uwielbiają zmieniać swoje stylizacje włosów. Regularnie zaskakuje nas kolejnymi kolorami na głowie, a także fryzurami. Jednocześnie Agnieszka Chylińska potrafi udowodnić, że nawet niewielka zmiana - inne zaczesanie grzywki i włosów - potrafi zmienić wszystko.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska KAPIF