Doda uwielbia drapieżnie zarzucone włosy na bok, Rozenek chętniej stawia na gładką klasykę. Jeden szczegół we fryzurach gwiazd zmienia wszystko

Wiele kobiet podczas wizyty u fryzjera zastanawia się, w którym miejscu powinien znajdować się przedziałek włosów, aby idealnie dopasował się do owalu twarzy - pośrodku głowy czy na jej boku? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak wybór może uprościć zestawienie gwiazd, które decydują się naprzemiennie na obie wersje.
Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/ @kimkardashian

Kim Kardashian

Jeszcze jakiś czas temu na ściankach królowała moda na przedziałek boczny, który automatycznie unosił część włosów i optycznie podwyższał fryzurę. Z tego triku coraz częściej rezygnuje Kim Kardashian, której najnowsze zdjęcia na Instagramie potwierdzają, że ostatnio jest wielbicielką równego i dzielącego głowę na pół przedziałka. 

Jessica Alba Jessica Alba Instagram/ @jessicaalba

Jessica Alba

Jessica Alba jest przekonana do obu wspomnianych metod dzielenia włosów. Wybierając przedziałek na boku, zazwyczaj wspomaga się ozdobnymi wsuwkami lub dużymi spinkami, które podtrzymują szerokie pasma fryzury i jednocześnie odsłaniają ucho. 

Cameron Diaz Cameron Diaz Instagram/ @camerondiaz

Cameron Diaz

Cameron Diaz najchętniej prezentuje się z włosami zaczesanymi na bok. Gdy decyduje się na przedziałek pośrodku, nie jest on tak równy i wygładzony jak u innych gwiazd. 

Beyonce Beyonce Instagram/ @beyonce

Beyoncé

Beyoncé udowadnia, że zarówno symetryczny, jak i asymetryczny podział włosów na głowie może wyglądać naprawdę świetnie. 

Rihanna Rihanna Instagram/ @badgarlriri

Rihanna

Rihanna uwielbia eksperymentować z fryzurami. Wokalistka często zmienia ich kolor, długość oraz uczesanie. W której z zaprezentowanych wersji wygląda korzystniej? Na jej przykładzie można stwierdzić, że przedziałek pośrodku tworzy bardziej dziewczęcy look, natomiast grzywa powstała z ułożonych na bok włosów dodaje charakteru. 

Eva Mendes Eva Mendes Instagram/ @evamendes

Eva Mendes

Eva Mendes ewidentnie jest fanką zaczesanych na bok włosów. Znalezienie zdjęcia aktorki z przedziałkiem umieszczonym na środku głowy graniczy z cudem. To dobry wybór?

Katy Perry Katy Perry Instagram/ @katyperry

Katy Perry

Katy Perry również coraz częściej stroni od dzielenia włosów wzdłuż linii nosa, a trzeba przyznać, że z przedziałkiem na środku wygląda przecież całkiem uroczo.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Instagram/ @jlo

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jest jak kameleon. Gwiazda nie boi się wizerunkowych zmian, a z naturalnych, ciemnych, krótkich i kręconych włosów wyczarowuje długie, jasne i lekko pofalowane. Przedziałek to dla niej kolejne narzędzie metamorfoz, którym sprawnie się posługuje. 

Doda Doda Instagram/ @dodaqueen

Doda

Doda chętnie chwali się na Instagramie drapieżną, zarzuconą na bok grzywą. W kontrze do odważnego wizerunku czasami prezentuje jednak swój bardziej anielski look i niczym grzeczna pensjonarka układa włosy, starannie rozdzielając je na środku głowy.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram/ @juliawieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wielokrotnie relacjonowała w mediach społecznościowych swoje wizyty u fryzjerów. Tuż przed branżowymi imprezami zawsze uchyla fanom rąbka tajemnicy i pokazuje, jak wyglądają jej przygotowania do wieczornego wyjścia. Równie chętnie "bawi się" przedziałkiem włosów, lokując go w różnych częściach głowy w zależności od okoliczności i wybranej na czerwony dywan stylizacji. 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/ @m_rozenek

Małgorzata Rozenek

W zestawieniu nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek. Włosy celebrytki przeszły już wiele metamorfoz, a na niemal każdym zdjęciu żona Radosława Majdana może pochwalić się inną fryzurą. 

Więcej o: