Paweł Królikowski zmarł rok temu. Antek Królikowski wspomina tatę. Opublikował też wyjątkowe zdjęcie

Antoni Królikowski uczcił pamięć zmarłego taty w pierwszą rocznicę jego śmierci. Zamieścił archiwalne zdjęcie.

Paweł Królikowski zmarł dokładnie 27 lutego 2020 roku. W sobotę mija rok od śmierci wybitnego aktora. W ten dzień artystę postanowił wspomnieć jego syn - Antoni Królikowski. Zamieścił archiwalne zdjęcie z czasów, gdy był jeszcze małym dzieckiem.

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Antoni Królikowski wspomina tatę

Śmierć aktora mimo jego długiej choroby była zaskoczeniem dla wielu osób. Pawła Królikowskiego na pogrzebie żegnały tłumy, również jego koledzy z branży. W rocznicę śmierci na profilu instagramowym Antka pojawiło się zdjęcie sprzed lat.

To już rok... - podpisał Antek.
 

Przemysław KantykaZnany skoczek walczył z bulimią. Pokazał swoją przemianę

Post licznie skomentowali internauci. W większości były to emotikony smutnych min lub złamanych serc. W takiej sytuacji naprawdę brakuje słów.

Uwielbiałem oglądać Pana Pawła na ekranie...
Wielki żal i smutek pozostały - komentowali internauci. 
Pamiętamy - dodał Maciej Dowbor.

W rocznice śmierci aktora  wzruszający post zamieściła także żona Pawła Królikowskiego - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która napisała: Do drzwi pamięci mojej ciągle stukam. Wers pochodzi z utworu Marka Grechuty "Pamięci wierszy". Artystę wspominał też jego brat - Rafał Królikowski. 

Paweł Królikowski choroba

Pierwsze problemy ze zdrowiem Pawła Królikowskiego rozpoczęły się w 2015 roku. Aktor trafił wtedy do szpitala w związku z bólem głowy i nudnościami. Lekarze nie mieli jednak wątpliwości, że mają do czynienia z tętniakiem mózgu. Po operacji i stabilizacji stan zdrowia Pawła Królikowskiego uległ pogorszeniu. W grudniu 2019 roku aktor ponownie trafił na oddział neurochirurgiczny i przeszedł kolejny zabieg. Długo nie mógł opuścić szpitala ze względu na infekcję, która wdała się po operacji. Pod koniec stycznia stan Pawła Królikiewicza się pogorszył. Pomimo starań lekarzy życia Pawła Królikowskiego nie udało się uratować. W czwartek 27 lutego 2020 roku dowiedzieliśmy się o jego śmierci.

Ida Nowakowska w stylizacji Kamili BrudzyńskiejNowakowska w marynarce od Maff. Wygląda świetnie, ale my zakochaliśmy się w butach