Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pierwszą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego. "Do drzwi mojej pamięci..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie z okazji pierwszej rocznicy śmierci swojego męża, Pawła Królikowskiego. Słowa poruszają.

Mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł po długim leczeniu w wieku 58 lat. Jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pierwszą roniczcę jego śmierci wymownym postem na InstaStories.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska opowiedziała o życiu po stracie męża

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła rocznicę śmierci męża

Na razie na instagramowym profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej nie pojawiło się wspomnienie dotyczące męża Pawła. Aktorka opublikowała jedynie jedno zdjęcie na InstaStories. Widzimy na nim tlącą się świecę i krótki opis:

Do drzwi pamięci mojej ciągle stukam. 27.02.2020 - napisała aktorka i dodała dwa emotikony serca - czerwone oraz czarne.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram/malgorzata_ok

Problemy ze zdrowiem Pawła Królikowskiego rozpoczęły się już w 2015 roku. Aktor trafił wtedy do szpitala w związku z bólem głowy i nudnościami, lekarze nie mieli jednak wątpliwości, że mają do czynienia z tętniakiem mózgu. Konieczne było jego operacyjne usunięcie.

Po kilku latach stabilizacji stan zdrowia Pawła Królikowskiego uległ pogorszeniu, aktor w grudniu 2019 roku ponownie trafił na oddział neurochirurgiczny i przeszedł operację oraz rehabilitację. Aktor długo nie mógł opuścić szpitala ze względu na infekcję, która wdała się po operacji. Pod koniec stycznia stan Pawła Królikiewicza się pogorszył i, jak donosił "Super Express", konieczna była kolejna operacja. Pomimo starań lekarzy życia Pawła Królikowskiego nie udało się uratować. W czwartek 27 lutego 2020 roku dowiedzieliśmy się o jego śmierci. 

Przeczytaj więcej: Paweł Królikowski nie żyje. Aktor zmarł po długim leczeniu - miał 58 lat