Dr Evan Antin został okrzyknięty najseksowniejszym weterynarzem świata. Obserwują go miliony. Zasłużony tytuł?

Dr Evan Antin podbija Instagram. Każde jego zdjęcie ze zwierzakiem zbiera kilkadziesiąt tysięcy polubień. W czym tkwi fenomen weterynarza?

Choć tytuły "najpiękniejszej i najprzystojniejszego" bywają niemiarodajne, ponieważ bazują na subiektywnych ocenach, przeglądając instagramowy profil Evana Antina, można obiektywnie stwierdzić, że ten mężczyzna ma w sobie "coś", co z pewnością przyciąga obserwatorki. Na jego popularność składa się nie tylko atrakcyjność, ale również pasja, którą przekuł w wirtualny biznes. Amerykanin jest weterynarzem i bardzo chętnie pokazuje w mediach społecznościowych kulisy pracy, jednak konsekwentnie chroni swoją prywatność. Jest singlem? Walentynki uczcił zdjęciem, na którym przytula czarną świnkę. 

Kim jest najprzystojniejszy weterynarz świata?

Dr Evan Antin urodził się w Kansas. Amerykanin ma trzydzieści sześć lat i od dziecka interesował się życiem zwierząt. Wychowany w domu pełnym czworonogów szybko odkrył swoją pasję, która następnie stała się jego pracą zarobkową. Na co dzień pracuje w Conejo Valley Veterinary Hospital w Los Angeles i promuje ochronę dzikich stworzeń.

Zaraz po tym, jak zostałem weterynarzem, wyjechałem do Australii. Wtedy serwisy streamingowe nie były aż tak popularne, ale mimo to wrzucałem swoje amatorskie nagrania. Opowiadałem, jak przemierzam dżunglę australijską i co robię, żeby złapać jakiegoś węża. Włożyłem w to dużo pracy. Miałem szczęście, bo napisało o mnie parę znaczących tytułów w Stanach Zjednoczonych. Wtedy moje media społecznościowe eksplodowały - wspominał wielokrotnie w wywiadach.

Co wyróżnia Evana spośród innych weterynarzy? Dorobek naukowy, relacjonowanie egzotycznych podróży, ale także ponadprzeciętna uroda, która przyciągnęła rzeszę fanek.

Dr Evan AntinDr Evan Antin Instagram/ @dr.evanantin

Życie uczuciowe dr Evana Antina

Atrakcyjny weterynarz rzadko publikuje na Instagramie zdjęcia, które dotyczą stricte jego życia prywatnego. W walentynki zdobył się na żart i życzył internautom miłości, udostępniając fotografię, na której widać, jak czule obejmuje czarną świnkę.

 

W rzeczywistości Antin od kilkunastu lat jest szczęśliwie zakochany w dziennikarce i producentce, która promuje w sieci zdrowy tryb życia. Nathalie Basha usidliła serce weterynarza już w 2006 roku. Narzeczona towarzyszy Evanowi w zagranicznych podróżach i równie mocno kocha zwierzęta. 

Dr Evan Antin z partnerkąDr Evan Antin z partnerką Instagram/ @thetravelmuse

Zobacz wideo Jak zmienił się chłopiec, którego twarz zna każdy wielbiciel czekoladek Kinder?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.