John Legend to najseksowniejszy mężczyzna roku 2019! "Jestem podekscytowany, ale też trochę przestraszony". Najlepiej zareagowała jego żona

John Legend na swoim koncie ma już Oscara, nagrodę Emmy i Grammy oraz Tony Award. Tym razem wygrał w trochę innej kategorii. Wedug magazynu "People" został najseksowniejszym mężczyną w 2019 roku!

John Legend ma na swoim koncie wiele nagród i sukcesów. Teraz dochodzi kolejny - magazyn People ogłosił go najseksowniejszym mężczyzną 2019 roku.

John Legend to najseksowniejszy mężczyzna na świecie

40-letni John Legend przyznał, że jest jednocześnie przestraszony i podekscytowany zdobytym tytułem:

To duża presja. Wszyscy będą mnie teraz "rozbierać", żeby zobaczyć, czy jestem na tyle seksowny, by utrzymać ten tytuł - żartuje artysta.

Artysta na swoim Instagramie zamieścił też post z podziękowaniem. John wstawił zabawne zdjęcie z młodości oraz fotografię Idrisa Elby - zeszłorocznego "najseksowniejszego mężczyzny na świecie" - z dopiskiem:

John z 1995 roku byłby oszołomiony, że został następcą Idrisa Elby jako Najseksowniejszego Mężczyzny na Ziemi. John z 2019 jest równie oszołomiony, ale bardzo dziękuję "People" za uznanie mnie sexy. Jakoś to zniosę!
 

Chrissy Teigen reaguje na wyróżnienie męża

Reakcja Johna Legenda była urocza, ale spójrzcie tylko, co zrobiła jego żona, Chrissy Teigen. Chrissy po pierwsze zmieniła swój opis na Twitterze na "aktualnie sypiającą z najseksowniejszym mężczyzną na Ziemi". A po drugie dodała całą serię wpisów, w których chyba nie do końca wierzy w to, co się wydarzyło:

Mój sekret się wydał. Zrealizowałam swoje marzenie - pi***ę się z najseksowniejszym mężczyzną na świecie! Co za zaszczyt!!!!

Spytała też dzieci, co one na to:

Kochanie, czy jesteś zadowolona, że tatuś jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie?
Mamo, chcę oglądać film!
Nie, dzieci mają to gdzieś.

W odpowiedzi na stare zdjęcie Johna dodała, żeby popatrzeć na zdjęcie Idrisa Elby z 1995 (wciąż na pewno bardzo seksownego). A po zobaczeniu animowanej wersji okładki "People" dostała ataku śmiechu:

No błagam buaaaahahahahahahah

A cztery godziny temu poinformowała świat, że "najseksowniejszy mężczyzna na świecie właśnie zrobił jej kanapkę z szynką".

Zazdrościmy!

Magazyn "People" od 1985 roku przyznaje tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata. W poprzednim roku tym tytułem mógł szczycić się Idris Elba.

BO

W filmiku poniżej możecie zobaczyć inne dzieci gwiazd:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.