Córka Bono gra w nowym serialu Netfliksa. 29-letnia Eve ma zadatki na gwiazdę?

Eve Hewson jest córką lidera zespołu U2. 29-letnia kobieta w przeciwieństwie do ojca, nie zajęła się muzyką, a aktorstwem. Niedawno otrzymała główną rolę w serialu Netflixa.

Dzieci gwiazd show-biznesu nierzadko idą w ślady rodziców i podobnie jak oni, znajdują zatrudnienie w świecie rozrywki. Nie zawsze jednak dokładnie w tej samej branży. Idealnym tego przykładem jest córka lidera zespołu U2 - Eve Hewson. W przeciwieństwie do znanego taty ta postanowiła się rozwijać aktorsko. Ma na koncie już kilka mniejszych ról, a od niedawna możemy oglądać jej popisy w serialu Netflixa "Co kryją jej oczy?".

Córka Bono zagrała główną rolę w serialu "Netflixa"

Eve Hewson urodziła się w lipcu 1991 roku. Jest córką Bono i Ali Hewson. Pochodzi z Irlandii, gdzie skończyła St. Andrew's College, jednak na tym nie zakończyła swojej edukacji. Następnie przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i zaczęła naukę na New York Univeristy. Jak się okazało, rodzicom nie do końca spodobał się jej pomysł na karierę aktorską, jednak z czasem musieli się z tym pogodzić.

 

Przełom miał miejsce w 2015 roku, gdy zagrała w serialu "The Knick". Ta rola otworzyła jej furtkę do innych produkcji, w których wystąpiła. Później była zaangażowana m.in. do "Mostu szpiegów" Stevena Spielberga, a także filmu "Tesla" z Ethanem Hawkiem i Kylem MacLachlanem w rolach głównych.

Obsadzenie córki Bono w roli głównej było tylko kwestią czasu. Eve Hewson zagrała jedną z głównych ról w thrillerze psychologicznym Netflixa: "Co kryją jej oczy?". Widzowie oraz krytycy chwalą produkcję, więc możliwe, że ta okaże się dla niej przepustką do światowej kariery aktorskiej.

 

Jesteście ciekawi, czy Eve jest podobna do Bono? Zerknijcie do naszej galerii.

Zobacz wideo Netflix pokaże nowy serial sci-fi. "Plemiona Europy" przeniosą nas do 2074 roku [ZWIASTUN]

ZOBACZ TEŻ: Modelka oskarża Allena: Uwiódł mnie, kiedy miałam 16 lat, a on 41. "Robiliśmy różne rzeczy, a później widziałam je w jego filmach"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.