Syn Bono wystąpi w Polsce. Nastolatek w rozmowie w DDTVN przyznał, że ojciec nie jest zadowolony z jego kariery

Syn Bono - Elijah Hewson - wystąpił 4 lutego podcza gali Bestsellery Empiku. Muzyk jest już w Polsce. Dziś pojawił się w studiu "Dzień Dobry TVN".

Nie wszyscy wiedzą, ale lider grupy U2 - Bono - ma czworo dzieci - 31-letniego Jordana, 29-letnią  Memphis Eve, 19-letniego Johna Abrahama oraz 20-letniego Elijah Hewsona. Ten ostatni poszedł w ślady ojca i robi karierę muzyczną. Mężczyzna jest bowiem członkiem zespołu (wokal i gitara) Inhaler. Polacy już niebawem - bo 4 lutego - będą mogli posłuchać młodego artysty na żywo. Razem z zespołem wystąpi bowiem podczas gali Bestsellery Empiku

Syn Bono w DDTVN

Elijah Hewson był dziś gościem "Dzień Dobry TVN". Mężczyzna zasiadł na kanapie w śniadaniówce razem z członkami zespołu Inhaler. Wokalista opowiedział o tym, jak rozwija się dzięki muzyce. Widać było, że opowiada z wielką pasją i robi to, co kocha najbardziej. W pewnym momencie dziennikarze zapytali 20-latka o to, jaki stosunek do muzyki ma Bono. Odpowiedź Elijaha była zaskakująco szczera:

Tata wolałby, żebym poszedł na studia niż poświęcał się muzyce - mówił wokalista. 

My się temu nie dziwimy, w końcu Bono jest na scenie już przeszło ponad 40 lat. Doskonale zdaje sobie wiec sprawę, że show-biznes bywa trudny. 

 

Kim jest syn Bono

Synem Bono jest Elijah Hewson. To lider rockowego zespołu Inhaler, który będziemy mogli usłyszeć podczas dzisiejszej gali Bestslellerów Empiku.  Zespół syna Bono trafił do pierwszej dziesiątki plebiscytu BBC Sound of 2020. W rankingu znajdują się najlepiej zapowiadające się zespoły, którym wróży się największą karierę.  Inhaler wydał właśnie swój piąty singiel „We have to move on”, który powoli wspina się po listach przebojów.  Jesteście ciekawi ich występu na dzisiejszej gali?

AG

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.