Marcelina Zawadzka w Tulum. Uprawia jogę, wstawia fotki. Imprezowała z gwiazdą TVN

Marcelina Zawadzka podobnie jak inne gwiazdy wybrała się na zagraniczny urlop. Pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu i przy okazji zdradziła, z kim się bawi.

Mimo szalejącej pandemii koronawirusa polscy celebryci nie rezygnują z zagranicznych podróży. Zdecydowana większość z nich postawiła na egzotyczne kierunki. Jednym z najchętniej wybieranych miejsc jest meksykańskie Tulum. Właśnie tam niedawno wypoczywała Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, a także Natalia Siwiec, Blanka Lipińska, Olivier Janiak, czy Doda. Niedawno ekipa celebrytów powiększyła się. Na meksykańskiej plaży zawitała Marcelina Zawadzka. Tym razem nie towarzyszy jej partner, a kolega z show-biznesu.

Marcelina Zawadzka w odważnym bikini rozgrzała Instagram. Fani zachwyceni: 'Co za ciało!'Marcelina Zawadzka w odważnym bikini rozgrzała Instagram. Fani zachwyceni: "Co za ciało!"

Marcelina Zawadzka z Dawidem Wolińskim na wakacjach w Tulum

W Tulum o wiele łatwiej natknąć się na polską gwiazdę niż w Warszawie. W końcu przebywa tam obecnie sporo mocnych nazwisk, do których dołączyła właśnie Marcelina Zawadzka. Modelka wypoczywała już na meksykańskiej plaży w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas towarzyszył jej partner Tomasz Włodarczyk, a także rodzina Natalii Siwiec. Tym razem bawiła się z kimś innym. 

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka instagram.com/marcelina_zawadzka

Wydaje się, że tym razem Marcelinie Zawadzkiej nie towarzyszy partner, a koleżanki. To właśnie z nimi publikuje zdjęcia z wakacji. Była gospodyni "Pytania na śniadanie” pokazała, jak spaceruje wzdłuż brzegu, a także oddaje się jodze. Nie zabrakło czasu również na imprezowanie. Podczas jednej z zabaw towarzyszył jej Dawid Woliński, czym pochwalił się na Instagramie.

Marcelina Zawadzka i Dawid WolińskiMarcelina Zawadzka i Dawid Woliński instagram.com@dawid_wolinski_private

Chcielibyście do nich dołączyć? Więcej zdjęć Marceliny Zawadzkiej i Dawida Wolińskiego z wakacji zobaczycie w naszej galerii. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka świętuje 32. urodziny i chwali się starym zdjęciem. Tak wyglądała jako nastolatka: bez makijażu, w podkoszulce

Więcej o: