Anna-Maria Sieklucka ma dwuczłonowe imię. Jej tata namieszał w urzędzie. "Mam przez to problem" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna-Maria Sieklucka jest gwiazdą nowego sezonu muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W rozmowie z Plotkiem aktorka wyznała, dlaczego ma dwuczłonowe imię. Pierwotnie miała nazywać się zupełnie inaczej!

Anna-Maria Sieklucka dała poznać się szerszej publiczności w filmie na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni". Choć teraz stara się stronić od ścianek i kolorowych czasopism, kojarzą ją ludzie na całym świecie. Kilka dni temu weszła na plan drugiej części erotycznej produkcji i ma ręce pełne roboty. Musi bowiem znaleźć także czas na naukę śpiewu pod okiem Agnieszki Hekiert, ponieważ zgodziła się wziąć udział w wiosennej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Podczas konferencji prasowej programu zdradziła nam, dlaczego ma dwuczłonowe imię.

Zobacz wideo

Anna-Maria Sieklucka ma dwuczłonowe imię. Jest to problematyczne

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego główna aktorka "365 dni" przedstawia się zawsze dwoma imionami. Okazuje się, że nie jest to jej wymysł ani żadne "widzimisię".

To jest moje jedno imię z myślnikiem po środku, dlatego jest ten skrót Ama. W ogólnie miałam być Zofia, ale to były lata 90. i mój tata powiedział, że może wprowadzimy takie małe zawirowanie. Moja mama była nauczycielką niemieckiego, a wtedy Annamaria było bardzo modne i często pisane razem, dlatego rodzice powiedzieli, że mam nazywać się Annamaria. Ale mój tata idąc do urzędu, wprowadził małe zamieszanie, że jest ten myślnik po środku, dlatego większość osób myśli, że są to dwa imiona. Ja przedstawiam się Ama.

Aktorka nie ukrywa, że nietypowa kombinacja w imieniu sprawia jej problemu. 

We wszystkich dokumentach mam tak zapisane i mam z tym ogromny problem biurokratyczny. Śmieję się, że jak wyjdę za mąż, to będę "Anna myślnik Maria Sieklucka myślnik...", także będą mieli ze mną przekichane.

Śpiewająca aktorka wspomniała o małżeństwie, o co często pytają ją jej fani. Ma do nich prośbę.

Moje życie prywatne jest moim życiem prywatnym i chciałabym, żeby tak pozostało. Tym, czym chcę się dzielić, to się dzielę, ale wzięłam sobie za punkt honoru, że skoro moje najbliższe osoby nie są częściej tego zawodu, to szanuję ich prywatność. Wiem, że jak da się palec, wezmą całą rękę. Nie chcę narażać ani siebie, ani swojej rodziny, ani partnera na opinie osób trzecich.

Jesteście ciekawi, jak Anna-Maria poradzi sobie w muzycznym show Polsatu? Odpowiedź już w 5 marca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.