Aleksandra Kwaśniewska skończyła 40 lat. Wrzuciła archiwalne zdjęcie na Instagram i zażartowała ze swojego wieku

Aleksandra Kwaśniewska skończyła 40 lat. Z tej okazji opublikowała na Instagramie żartobliwy post, w którym odniosła się do swojego wieku.

Wiele osób kojarzy Aleksandrę Kwaśniewską przez wzgląd na jej ojca, byłego prezydenta Polski. Jednak dorastająca na świeczniku córka znanego polityka zamiast iść w ślady taty, postanowiła rozpocząć karierę medialną. W telewizji zadebiutowała występując w "Tańcu z gwiazdami", gdzie udało jej się wywalczyć drugie miejsce. Później prowadziła również kulisy programu oraz była reporterką Dzień Dobry TVN. Po wielu latach pracy na antenie zrezygnowała z show-biznesu, aktualnie zajmując się działalnością w mediach społecznościowych. Aleksandra Kwaśniewska prowadzi instagramowy profil, który obserwuje już blisko 200 tysięcy osób. Chętnie dzieli się z internautami szczegółami ze swojego prywatnego życia, podchodząc do wielu kwestii z dużym dystansem. 

Co czwarty Szwed żyje w pojedynkęPrawdziwi romantycy Europy. "Kobiety samotnie dokonują inseminacji spermy"

Aleksandra Kwaśniewska żartuje ze swojego wieku

Dzisiaj Aleksandra Kwaśniewska kończy 40 lat. Z tej okazji opublikowała post, w którym zażartowała ze swojego wieku. Wstawiła bowiem zdjęcie przedstawiające ją oraz wielkiego żółwia. Jak sugerują dodane przez Aleksandrę Kwaśniewską hasztagi, zostało ono wykonane już dużo wcześniej, jednak celebrytka postanowiła zamieścić je z konkretnego powodu.

Zdjęcie z żółwiem. Tylko dlatego, że mam pewność, że jest starszy - zażartowała Aleksandra Kwaśniewska.

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska opublikowała nowe zdjęcie. Fani: Jak można być tak pięknym?

 

Żartobliwy post dziennikarki zyskał spory odzew wśród internautów. 

Jak to mówią, życie zaczyna się po czterdziestce. Niech się dzieje tylko to, co dobre przez kolejnych 40 lat.
Nieładnie tak żółwiowi wiek wypominać! Najlepszego z okazji urodzin! - pisali fani.

Przypomnijmy, że jesienią zeszłego roku Ola Kwaśniewska również wrzuciła żartobliwy post, dotyczący wówczas mody na morsowanie

Zobacz wideo Mikołaj Śmieszek nienawidzi pierogów ruskich! [Koło Plotka]
Więcej o: