Ola Kwaśniewska jako nastolatka! Wrzuciła do sieci stare zdjęcie z domowym pupilem. Ciężko ją poznać

Ola Kwaśniewska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje jako kilkuletnia dziewczynka. Przy okazji zwróciła się do swoich obserwatorów.

Ola Kwaśniewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Profil żony Kuby Badacha śledzi ponad 160 tysięcy osób, a ona chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami oraz w żartobliwy sposób komentuje rzeczywistość. Przykładem takiego wpisu może być ten, w którym pochwaliła się nową fryzurą, zwracając przy tym uwagę na swoją domową stylizację.

Aleksandra Kwaśniewska - zdjęcie z dzieciństwa

Tym razem Kwaśniewska postanowiła w zabawny sposób skomentować jesienną pogodę. Aktualnie za oknem jest niezbyt przyjemnie i deszczowo - temperatura mocno spadła. Córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, dodała zdjęcie, na którym pozuje jako kilkuletnia dziewczynka. Jest bardzo słonecznie, a ona ma na sobie strój kąpielowy. W rękach trzyma kota.

Nie wiem, jak u Was, ale w moim subiektywnym odczuciu ostatni raz było ciepło mniej więcej wtedy - napisała i zwróciła się do fanów.
 

Ci chętnie włączyli się do dyskusji. Większość przyznała jej rację:

Niestety, mam to samo wrażenie.
W moim podobnie, brrr, byle do wiosny.
Mam tak samo melancholijne przemyślenia - piszą.
Zobacz wideo Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub w tajemnicy

O Oli Kwaśniewskiej jest głośno od lat. Jednak kiedy jej tata był prezydentem, starała się usunąć w cień. Do show-biznesu weszła w 2006 roku, kiedy to pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami". Po latach przyznała, że gdyby wiedziała, że może odnaleźć się w pracy w mediach, to na pewno nie zaczynałaby kariery od takiego show. Przez to, że wzięła w nim udział, przyczepiono jej łatkę celebrytki. Przez długi czas pojawiała się w mediach, bywała na salonach, jednak w pewnym momencie ograniczyła aktywność do minimum. Wtedy skupiła się na małżeństwie z Kubą Badachem.

Więcej o: