Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się nową fryzurą. Zrobiła to w żartobliwy sposób: Ja zawsze stawiam na seksi

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie. Nieco skróciła włosy, a efektem pochwaliła się na Instagramie.

Wiele polskich gwiazd w ostatnim czasie zdecydowało się na metamorfozę. Paulina Sykut przyciemniła włosy i nie jest już jasną blondynką, a Anna Lewandowska zrezygnowała ze sztucznych rzęs. Do tego grona dołączyła teraz Aleksandra Kwaśniewska, która pokazała fanom nową fryzurę.

Zobacz wideo Gwiazdy wspierają akcję #zostańwdomu

Zobacz też: 'Lewa' i Rozenek zdejmują sztuczne rzęsy, a Sykut farbuje włosy w domu. Koronawirus zmusił gwiazdy do pokazania się w naturalnych wersjach

Aleksandra Kwaśniewska ścięła włosy

Żona Kuby Badacha dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem. Największą uwagę zwróciła jednak jej stylizacja. Ma na sobie bluzę z obrazkiem, na którym jest ptak, spodnie w cętki oraz skarpety w kropki. Do tego założyła klapki. Jednak oczywiście chodziło o zaprezentowanie metamorfozy.

Skiety i klapki, gdyż nie wiem jak wy, ale ja zawsze stawiam na seksi - zażartowała.
 

Internauci zwrócili uwagę na jej ubranie. Pozwolili sobie na żartobliwy ton, który nadała swojemu wpisowi Kwaśniewska. Oczywiście dostrzegli też zmianę w jej wyglądzie.

Dla mnie masz stajla.
Paski, kropki i panterka. To nie może się nie udać.
Włos zrobiony, szanuję - piszą.

Wśród komentujących znalazła się także Grażyna Wolszczak.

Jest! Seksi na maxa! - potwierdziła aktorka.

Wielu pochwaliło także Kwaśniewską za dystans do siebie i poczucie humoru, które prezentuje na swoim profilu na Instagramie. Nie ukrywają, że właśnie za to ją kochają i często wchodzą na jej konto, żeby zobaczyć, czym zaskoczy ich tym razem.

Tym razem jej fryzury nie skomentowała mama, czyli Jolanta Kwaśniewska. Przypomnijmy, że Ola podzieliła się kiedyś historią, gdy była pierwsza dama określiła córkę jako "wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami". Wszystko przez fryzurę, którą wykonał jej fryzjer. Pisaliśmy o tym TUTAJ.