Jolanta Kwaśniewska zażartowała z fryzury córki. "Jak wiejskie dziecko..." Takich słów nikt się po niej (raczej) nie spodziewał. Internuci podzieleni

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak jej mama skomentowała jej fryzurę sprzed lat. Okazuje się, że z ust pierwszej damy padły zaskakujące i bardzo prześmiewcze słowa. Tego nikt się po niej nie spodziewał!

Jolanta Kwaśniewska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych pierwszych dam, która nie zniknęła z mediów po kadencji prezydenckiej swojego męża. Wręcz przeciwnie. Kwaśniewska dostała własny program na antenie TVN Style "Lekcja Stylu", gdzie dzieliła się swoimi poradami i uczyła Polaków, jak być stylowymi. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego była więc wzorem do naśladowania dla milionów kobiet, które z pewnością nigdy nie zgadłyby, jak ironicznie potrafi sobie zażartować. My jesteśmy zaskoczeni!

Jolanta Kwaśniewska prześmiewczo o fryzurze córki

Aleksandra Kwaśniewska, córka Jolanty, zdecydowała się podzielić z fanami wspomnieniami sprzed lat, kiedy to trafiła w ręce popularnego fryzjera. Jak się okazuje, jej mama nie była zadowolona z efektu końcowego tej wizyty, czego nie miała zamiaru ukrywać.

Gdy patrzę na najmodniejszą aktualnie fryzurę męską, przypomina mi się, jak przed laty wziął mnie w obroty pewien znany warszawski fryzjer i tak ciął, i ciął, i był bardzo z siebie zadowolony. Aż zobaczyła mnie mama i rzekła: "wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami" - napisała Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie.

Czarne poczucie humoru byłej pierwszej damy oczywiście zwróciło uwagę internautek. Kilka z nich nie ukrywało swojego oburzenia.

Myślałam, że pani Jolanta ma jednak trochę więcej kasy. "Wiejskie dziecko"... naprawdę? Ja byłam takim "wiejskim dzieckiem' i nigdy nie odstawałam od tych "miejskich dzieci". Takie sugerowanie, że jak coś jest słabsze, to od razu wiejskie, jest bardzo niepoprawne - napisała jedna z internautek.

Ola Kwaśniewska natychmiast zareagowała:

No nie wytrzymam. Nawet gdyby była Pani wiejskim dzieckiem chorym na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami (co mało prawdopodobne, gdyż mówimy o sytuacji sprzed 100 lat), to wiedziałaby Pani, że to po prostu nie była dobra fryzura. Kropka - odpowiedziała gwiazda.

Wśród komentujących znaleźli się również i tacy, którym żart prezydentowej przypadł do gustu. 

Cięta riposta. Brawo mama.
Uwielbiam to poczucie humoru - czytamy także pod zdjęciem. 

Myślicie, że Jolanta Kwaśniewska przesadziła, czy podoba wam się to porównanie? 

KM

Nie tylko Aleksandra Kwaśniewska miała ciekawą fryzurę. Zobaczcie też uczesania innych gwiazd. Ciekawe, co o nich powiedziałaby Jolanta Kwaśniewska:

Więcej o:
Komentarze (80)
Jolanta Kwaśniewska zażartowała z fryzury córki. "Jak wiejskie dziecko..."
Zaloguj się
 • jackie71

  Oceniono 59 razy 47

  Ludzie, co was tak oburza? Dla mnie to raczej objaw socjalistycznych przekonań p. Jolanty i jej zainteresowań. Aleksandra prawdopodobnie wyglądała kiepsko, a wydała sporą sumkę. Mamę to rozzłościło i efekt porównała do wyglądu biednego, chorego dziecka. Nie gorszego, tylko biednego. Pewnie trafna ocena. Jak wyglądały wiejskie dzieci 100 lat temu ( tyfusu teraz nie ma), nawet zdrowe, to łatwo sprawdzić w sieci. Wypowiedż to krytyka zdolności fryzjera i wyboru p. Aleksandry. Mniej kompleks9w i drażliwości życzę.

 • Gość: Monika

  Oceniono 73 razy 47

  Bardzo fajna kobieta/kobiety i bardzo zdrowe relacje są między Nimi, nie macie tak to NIE POJMUJECIE !

 • mariami

  Oceniono 51 razy 39

  Wieś z kompleksami się oburzyła? Porównanie którego użyła Jolanta Kwaśniewska nawiązuje do literatury, tych wszystkich nowelek 'w piwnicznej izbie' czy 'Jas nie doczekal' opisujących sytuację XIXwieczne. Czym tu się oburzać? Jakie ostre słowa? Poczytajcie sobie trochę lektur z okresu pozytywizmu.

 • Sroga Bufetowa

  Oceniono 41 razy 27

  Tera nie ma wieśniaków, murzynow i cyganów wszystko niepoprawne. Już nawet fryzjerów nie ma tylko styliści fryzur i barberzy. Won mnie jedna z drugą buraki szorować. Akurat Olce poczucia humoru można pozazdrościć.

 • Gość: Margot

  Oceniono 31 razy 21

  Kiedyś się mówiło, że jak ktoś niedosłyszy, to zmyśli, a teraz jest inaczej, jak nie przeczyta ze zrozumieniem, to się będzie obrażał, za to czego nie napisano

 • Gość: WRX

  Oceniono 36 razy 20

  Jak to mówią "Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa ...". Jak ją tak oburza to zapraszam tam gdzie korzenie :)

 • Gość: Obiektywna

  Oceniono 28 razy 18

  Oczywiście pani Jolanta ma racje, taka fryzura do tego jeszcze skajowe kozaczki i może tatuaże ; to wizerunek dziewczyny ze wsi

 • Gość: Mądra Polka

  Oceniono 19 razy 13

  Świetna riposta Pani Kwaśniewskiej. Brawo za dystans i humor ,którego wam tępe głowy brak. Wielkie obrażanie ,też mi co. Ola jesteś the best.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX