Jolanta Kwaśniewska zażartowała z fryzury córki. "Jak wiejskie dziecko..." Takich słów nikt się po niej (raczej) nie spodziewał. Internuci podzieleni

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak jej mama skomentowała jej fryzurę sprzed lat. Okazuje się, że z ust pierwszej damy padły zaskakujące i bardzo prześmiewcze słowa. Tego nikt się po niej nie spodziewał!

Jolanta Kwaśniewska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych pierwszych dam, która nie zniknęła z mediów po kadencji prezydenckiej swojego męża. Wręcz przeciwnie. Kwaśniewska dostała własny program na antenie TVN Style "Lekcja Stylu", gdzie dzieliła się swoimi poradami i uczyła Polaków, jak być stylowymi. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego była więc wzorem do naśladowania dla milionów kobiet, które z pewnością nigdy nie zgadłyby, jak ironicznie potrafi sobie zażartować. My jesteśmy zaskoczeni!

Jolanta Kwaśniewska prześmiewczo o fryzurze córki

Aleksandra Kwaśniewska, córka Jolanty, zdecydowała się podzielić z fanami wspomnieniami sprzed lat, kiedy to trafiła w ręce popularnego fryzjera. Jak się okazuje, jej mama nie była zadowolona z efektu końcowego tej wizyty, czego nie miała zamiaru ukrywać.

Gdy patrzę na najmodniejszą aktualnie fryzurę męską, przypomina mi się, jak przed laty wziął mnie w obroty pewien znany warszawski fryzjer i tak ciął, i ciął, i był bardzo z siebie zadowolony. Aż zobaczyła mnie mama i rzekła: "wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami" - napisała Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie.
 

Czarne poczucie humoru byłej pierwszej damy oczywiście zwróciło uwagę internautek. Kilka z nich nie ukrywało swojego oburzenia.

Myślałam, że pani Jolanta ma jednak trochę więcej kasy. "Wiejskie dziecko"... naprawdę? Ja byłam takim "wiejskim dzieckiem' i nigdy nie odstawałam od tych "miejskich dzieci". Takie sugerowanie, że jak coś jest słabsze, to od razu wiejskie, jest bardzo niepoprawne - napisała jedna z internautek.

Ola Kwaśniewska natychmiast zareagowała:

No nie wytrzymam. Nawet gdyby była Pani wiejskim dzieckiem chorym na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami (co mało prawdopodobne, gdyż mówimy o sytuacji sprzed 100 lat), to wiedziałaby Pani, że to po prostu nie była dobra fryzura. Kropka - odpowiedziała gwiazda.

Wśród komentujących znaleźli się również i tacy, którym żart prezydentowej przypadł do gustu. 

Cięta riposta. Brawo mama.
Uwielbiam to poczucie humoru - czytamy także pod zdjęciem. 

Myślicie, że Jolanta Kwaśniewska przesadziła, czy podoba wam się to porównanie? 

KM

Nie tylko Aleksandra Kwaśniewska miała ciekawą fryzurę. Zobaczcie też uczesania innych gwiazd. Ciekawe, co o nich powiedziałaby Jolanta Kwaśniewska:

Zobacz wideo
Więcej o: