Paparazzi przyłapali Natalie Portman z zaokrąglonym brzuchem. Aktorka: Nadal można komentować kształty kobiecego ciała?

Natalie Portman odniosła się do plotek o jej trzeciej ciąży. Gwiazda nie może uwierzyć, że nadal komentowany jest wygląd ciała kobiety.

Plotki o trzeciej ciąży Natalie Portman pojawiły się kilka dni temu. To właśnie wtedy media obiegły najnowsze zdjęcia aktorki, gdy wychodziła z siłowni. 39-letnia gwiazda miała na sobie granatową, sportową koszulkę, która wyraźnie odznaczała jej się na zaokrąglonym brzuchu. Wszyscy byli pewni, że Portman spodziewa się kolejnego dziecka.

Zobacz wideo Lucy in the Sky - zwiastun

Czym jest protest Czym jest protest "Media bez wyboru"? Co oznacza dla widza? Wyjaśniamy, o co walczymy i o co chodzi

Natalie Portman skomentowała plotki o ciąży

Natalie Portman długo nie czekała, by odnieść się do rzekomych domniemań. Jak podaje portal People, hollywoodzka gwiazda zamieściła oświadczenie na InstaStories. 

Hej, więc nie jestem w ciąży. Ale najwyraźniej w 2021 roku nadal można spekulować i komentować kształty kobiecego ciała, kiedy tylko się zechce - napisała gwiazda.

Warto dodać Portman ma dwoje dzieci z mężem Benjaminem Millepiedem: ośmioletniego syna Alepha i córkę Amalię, która w tym miesiącu skończy cztery lata.

To nie pierwszy raz, kiedy aktor czy osoba publiczna musi poruszać kwestie związane z wyglądem swojego ciała. Niedawno aktorka Blake Lively wyjawiła na InstaStories, że po urodzeniu trzeciego dziecka czuła się niepewnie. Wspomniała też, że ogromnym wyzwaniem dla niej było znalezienie sobie ubrań, które nie tylko na nią pasowały, ale także dawały jej poczucie pewności siebie. Jako przykład opublikowała archiwalne zdjęcie występu w programie The Tonight Show z udziałem Jimmy'ego Fallona w styczniu 2020 roku.

Marcin Prokop, Katarzyna GrocholaBestsellery Empiku. Marcin Prokop zaliczył mini wpadkę. Wypowiedź przerwała mu Katarzyna Grochola

Fakt, że często poruszany jest w mediach temat kobiecego ciała, sprawia, że kobiety zaczynają czuć się bardziej niepewne siebie i traktują swój wygląd jako ten mniej pożądany. Dlatego niezależnie od rozmiaru, wagi, wyglądu, rozstępów czy cellulitu, każda z nas powinna czuć się pięknie. 

Więcej o: