Weronika Rosati pochwaliła się prezentem od córki. Elizabeth zrobiła go własnoręcznie. "To jest bezcenne"

Weronika Rosati opublikowała zdjęcie w naszyjniku, który własnoręcznie zrobiła dla niej córka Elizabeth. Jest przeuroczy!

Weronika Rosati bardzo chętnie pokazuje na Instagramie swoje kalifornijskie życie. Często opowiada o wychowaniu córki Elizabeth i o tym, jak radzi sobie jako samotna matka. Aktorka niedawno podczas Q&A, które zorganizowała na Instastory, wspomniała, że czas narodzin córki były jednocześnie najwspanialszym i najgorszym okresem jej życia. Wyznała, że był to cudowny czas ze względu na przyjście dziecka na świat. Jednocześnie Rosati miała przechodzić osobiste piekło, z którym musiała sobie poradzić. Na łamach "Wysokich Obcasów" wyznała wtedy, że była ofiarą przemocy domowej, będąc w związku z Robertem Śmigielskim. Na szczęście miała wsparcie od ukochanej mamy.

Weronika RosatiWeronika Rosati zdradziła wiele niepublikowanych wcześniej faktów. "Byłam parokrotnie zaręczona"

Weronika Rosati chwali się biżuterią, którą zrobiła jej Elizabeth

Podczas organizowanego na Instastory Q&A, Weronika Rosati wyznała również, że jej córka posługuje się dwoma językami. Uczęszcza do przedszkola w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczy się mówić po angielsku, a z rodziną komunikuje się po polsku. Aktorka często dzieli się uroczymi kadrami z udziałem córki, jednak ta publikacja przeszła już samą siebie. Rosati pochwaliła się na Instagramie plastikowym naszyjnikiem z syrenką, który zrobiła dla niej Elizabeth. Na zdjęciu widzimy jedynie uśmiechnięte usta aktorki i kolorową biżuterię, która rzuca się w oczy. Zielony ogon i czerwone włosy wskazują na to, że córka aktorki jest fanką "Arielki". 

Moja córka zrobiła mi biżuterię i to jest bezcenne - napisała Rosati.

Weronika Rosati z córkąCórka Weroniki Rosati pozuje w ślicznej sukience w kwiatki. "Wybór skarpetek był Eli pomysłem"

Weronika Rosati pochwaliła się naszyjnikiem, który zrobiła dla niej córkaWeronika Rosati pochwaliła się naszyjnikiem, który zrobiła dla niej córka Screen Instagram: @weronikarosati

Trzeba przyznać, że taki prezent od serca, wykonany własnoręcznie przez dziecko jest naprawdę uroczy!

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Weronika Rosati z córkąWeronika Rosati wybrała się z córką na plażę. Ciekawie ją ubrała... i te buty na obcasie

Więcej o: