Marta Manowska ma nową fryzurę. Postawiła na ostre cięcie i zmieniła kolor. Fani komplementują: Ogień

Marta Manowska pokazała na Instagramie nową fryzurę. Gospodyni "Rolnik szuka żony" skróciła włosy i postawiła na blond. Fani prezenterki są zachwyceni przemianą.

Marta Manowska od 2014 roku prowadzi program "Rolnik szuka żony", który szybko zdobył serca widzów TVP. Jego gospodyni stała się prawdziwą gwiazdą – jej instagramowy profil śledzi ponad 150 tysięcy internautów. 36-latka jednak rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, a w sieci publikuje głównie zdjęcia dokumentujące jej pracę zawodową. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jest dumna z tego, jak dzięki prowadzonemu przez nią show zmienił się wizerunek polskiego rolnika.

Kiedyś z założenia odmawialiśmy rolnikowi intelektu, seksapilu i zapominaliśmy o tym, że to ludzie, którzy tak naprawdę mają wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. (...). Bardzo się cieszę, że dzięki naszemu programowi trochę odczarowaliśmy postać rolnika.

Marta Manowska ma nową fryzurę. Postawiła na blond i skróciła włosy

Manowska pokazała na instagramowym profilu efekty swojej metamorfozy. Prezenterka postawiła na jasny blond oraz skróciła włosy. Podzieliła się z fanami krótkim nagraniem, na którym zarzuca grzywką oraz wstawiła zdjęcie w nowej fryzurze:

Dziękuję ci Grześ za twoją opiekę – napisała w poście.
Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

Internauci byli zachwyceni nowym lookiem Manowskiej. Stwierdzili, że blond włosy doskonale jej pasują:

Rewelacja! Martusiu, cudownie wyglądasz.
Ogień.
Uwielbiam ten kolor.
Ale cudna.
 

Prezenterka programów TVP pokazywała się widzom w różnych fryzurach. Nosiła kucyk, proste włosy, a także gustowne plecionki. Trzeba przyznać, że tym razem postawiła na ostre cięcie.

 

Zobaczcie Martę Manowską w nowej odsłonie. Pięknie się prezentuje?

Więcej o: