Marta Manowska ma nową fryzurę. Postawiła na ostre cięcie i zmieniła kolor. Fani komplementują: Ogień

Marta Manowska pokazała na Instagramie nową fryzurę. Gospodyni "Rolnik szuka żony" skróciła włosy i postawiła na blond. Fani prezenterki są zachwyceni przemianą.

Marta Manowska od 2014 roku prowadzi program "Rolnik szuka żony", który szybko zdobył serca widzów TVP. Jego gospodyni stała się prawdziwą gwiazdą – jej instagramowy profil śledzi ponad 150 tysięcy internautów. 36-latka jednak rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, a w sieci publikuje głównie zdjęcia dokumentujące jej pracę zawodową. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jest dumna z tego, jak dzięki prowadzonemu przez nią show zmienił się wizerunek polskiego rolnika.

Kiedyś z założenia odmawialiśmy rolnikowi intelektu, seksapilu i zapominaliśmy o tym, że to ludzie, którzy tak naprawdę mają wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. (...). Bardzo się cieszę, że dzięki naszemu programowi trochę odczarowaliśmy postać rolnika.

Marta ManowskaManowska odczarowuje wizerunek polskich rolników. "Oni też są seksowni"

Marta Manowska ma nową fryzurę. Postawiła na blond i skróciła włosy

Manowska pokazała na instagramowym profilu efekty swojej metamorfozy. Prezenterka postawiła na jasny blond oraz skróciła włosy. Podzieliła się z fanami krótkim nagraniem, na którym zarzuca grzywką oraz wstawiła zdjęcie w nowej fryzurze:

Dziękuję ci Grześ za twoją opiekę – napisała w poście.
Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

Internauci byli zachwyceni nowym lookiem Manowskiej. Stwierdzili, że blond włosy doskonale jej pasują:

Rewelacja! Martusiu, cudownie wyglądasz.
Ogień.
Uwielbiam ten kolor.
Ale cudna.
 

Prezenterka programów TVP pokazywała się widzom w różnych fryzurach. Nosiła kucyk, proste włosy, a także gustowne plecionki. Trzeba przyznać, że tym razem postawiła na ostre cięcie.

 

Marta Manowska, Jacek KurskiMarta Manowska chce dostać program podróżniczy w TVP [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobaczcie Martę Manowską w nowej odsłonie. Pięknie się prezentuje?