Kuba Wojewódzki odsprzedał udziały w swojej restauracji. Planuje nowy biznes. Zdradził pierwsze szczegóły

Wkrótce pojawi się nowa sieć restauracji, za którą będzie odpowiadał Kuba Wojewódzki. Popularny dziennikarz poinformował, że rezygnuje z poprzedniego biznesu i odsprzedaje udziały wspólnikowi.

Biznes współtworzony przez Kubę Wojewódzkiego wystartował w lipcu 2019 roku. Okazuje się, że dziennikarz zdecydował się odsprzedać swoje udziały wspólnikowi i w przyszłości planuje skupić się na nowej knajpie.

Kuba Wojewódzki sprzedał udziały wspólnikowi

Kuba Wojewódzki w lipcu 2019 roku otworzył restaurację pod nazwą Niewinni Czarodzieje 2.0. Wspólne przedsięwzięcie showmana i jego biznesowego partnera, Józefa Krawczyka, zostało otwarte w Warszawie w Elektrowni Powiśle. To popularne miejsce na mapie stolicy, w którym znajduje się sporo knajp i galeria handlowa. Teraz jednak Wojewódzki stwierdził, że chciałby iść dalej, w związku z czym odsprzedał udziały i zdecydował się założyć autorską sieć restauracji.

Kuba Wojewódzki i Edyta HerbuśKuba Wojewódzki naśmiewał się z wpisów Edyty Herbuś. Tancerka szybko zareagowała. Piękna odpowiedź!

Kochani, drodzy goście, szanowni Państwo. W związku z planowanym otwarciem własnej autorskiej sieci restauracji rezygnuję z udziału w projekcie #niewinniczarodzieje. Tym samym odsprzedaję swoje udziały wspólnikowi. Nie będę już odpowiadał za jakość i styl restauracji, za muzykę w ich wnętrzach. Nie będę w nich bywał. Nie będę już zarządzał ich profilem na Instagramie. Jednocześnie jak to wszystko się skończy, zapraszamy Was do naszego nowego lokalu w Gdyni. Następnie w Warszawie i Krakowie. Dziękuję, że byliście - napisał na swoim koncie na Instagramie Wojewódzki.
 

Na ujęciu, które pojawiło się na profilu dziennikarza, widać, jak pozuje z Hubertem Urbańskim w lokalu. W opisie zdjęcie dodał też, że życzy wspólnikowi, by "w tle były duże pieniądze".

Kuba Wojewódzki miał egzotyczne świętaKuba Wojewódzki wyjechał na święta do egzotyczych krajów. Wigilię spędzili we dwoje

Daje zdjęcie z Hubertem, żeby w tle były duże pieniądze... - napisał Wojewódzki. 

Czekacie na jego nowy biznes?

Zobacz też: Wojewódzki tym razem kąśliwie zaczepił Krychowiaka. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Piłkarz z niego zażartował

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."
Więcej o: