Kuba Wojewódzki pokazał kolejne fragmenty apartamentu nad morzem. Taras zapiera dech. Co za widok!

Kuba Wojewódzki często pokazuje na Instagramie zdjęcia z luksusowego apartamentu, którego okna wychodzą na Bałtyk. Takie mieszkanie to marzenie.

Luksusowe mieszkanie z uspokajającym widokiem na polskie morze nie jest osiągalne dla każdego. Do tej grupy nie zalicza się jednak Kuba Wojewódzki, który posiada imponujące lokum w najbardziej rozpoznawalnym nadmorskim gdyńskim wieżowcu. 

Joanna Sydor"M jak miłość". Aktorka serialu została z niczym. Rozpoczęła poszukiwania pracy

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Kuba Wojewódzki zainwestował w luksusowy apartament

Jak wiemy, dziennikarz ma słabość do pięknych widoków. Analizując profil Wojewódzkiego na Instagramie widzimy zdjęcia z mieszkania, w którym znajduje się wielka skórzana czarna kanapa oraz ciekawy designerski komplet krzeseł ze stołem. We wnętrzu nie brakuje też pokaźnych rozmiarów stolika do kawy z marmurowym blatem. Pokazywany salon z aneksem kuchennym to duża przestrzeń.

gdyńskie mieszkanie Kuby Wojewódzkiegogdyńskie mieszkanie Kuby Wojewódzkiego Kuba Wojewódzki - Instagram

Na innym ujęciu możemy zobaczyć białą podłogę z ogromnych kafli i coś, co mogłoby dla wielu osób być spełnieniem marzeń. Wysokie od podłogi po sufit okna z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Takie warunki z całą pewnością kosztują. Jak donosi "Dziennik Bałtycki" Wojewódzki ma posiadać apartament w Sea Towers, charakterystycznym strzelistym wieżowcu przy samym morzu. Nie jest to tania inwestycja. Ceny za wykup mieszkania w tym miejscu dochodzą do kilku milionów złotych! Warto dodać, że każdy mieszkaniec czy najemca ma dostęp do tarasu widokowego, z którego zobaczyć można całą linię brzegową Gdyni oraz pokaźny kawałek miasta.

 

Takie mieszkanie to gratka dla każdego fana morskich widoków

Dziennikarz coraz częściej przebywa nad polskim Bałtykiem. Nic dziwnego, nadmorski apartament Wojewódzkiego pozwala czuć się praktycznie cały czas jak na wczasach. Niezagracone wnętrze sprawia, że można skupić się na najważniejszej części, czyli pięknej panoramie morza.