Niewzruszona Melania Trump zignorowała reporterów. Zostawiła męża i poszła dalej. "Kontrakt się skończył"

Po wylądaniu na Florydzie Melanię i Donalda Trumpów przywitali fotoreporterzy. Były prezydent zatrzymał się i pomachał, a jego żona z kamienną twarzą poszła dalej.

W środę w Waszyngtonie odbyło się zaprzysiężenie Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ze względu na pandemię koronawirusa oraz możliwe zamieszki uroczystość była skromna i obeszła się bez parady i balu. Mimo wszystko pojawiło się wiele gwiazd, w tym Lady Gaga, która wykonała hymn USA. Zabrakło jednak dwóch ważnych osób - Donalda i Melanii Trumpów.

Donald Trump, Melania TrumpMelania Trump czekała na rozstanie z Donaldem? "Odlicza każdą minutę"

Niewzruszona Melania Trump zignorowała reporterów. Ominęła męża i poszła dalej

Jeszcze przed inauguracją Joe Bidena były prezydent i jego żona udali się na Florydę. W samolocie Melania zmieniła czarny komplet, w którym pożegnała Waszyngton, na kolorową sukienkę od Gucci, wartą prawie cztery tysiące dolarów oraz obcasy na baleriny od Rogera Viviera za 625 dolarów. Wyglądała, jakby właśnie rozpoczęła wakacje. Internet podbił filmik, na którym była para prezydencka wysiada z samolotu na lotnisku. Czekało na nią grono fotoreporterów. Donald i Melania wyszli z samolotu obok siebie. Były prezydent zatrzymał się, żeby zapozować i pomachać do zdjęć, a niewzruszona Melania tylko rzuciła na nich okiem, zostawiła męża i poszła dalej, po czym wsiadła do czekającego samochodu. Filmik szybko stał się viralem na Twitterze.

Warunki jej poślubnej umowy właśnie wygasły
Ona już z nim skończyła. Kontrakt się skończył - pisali internauci.

Znaczna większość użytkowników Twittera potraktowała sytuację w sposób żartobliwy, nawiązując do rozwodu byłej pary prezydenckiej.

Ona nienawidzi swojego życia i jego. 
Ona się spieszy, bo ma spotkanie z prawnikiem w sprawie rozwodu za 10 minut.
Papiery rozwodowe zostały dostarczone zanim ten film się skończył - komentowali internauci.

Co ciekawe, przez ostatnie dni kadencji męża Melania po raz pierwszy od dawna zaczęła się uśmiechać. Chyba naprawdę czuła nadchodzącą wolność.

Zobacz wideo Donald Trump żegna się z rodziną w bazie Andrews i wsiada do samolotu

Melania i Donald TrumpowieEkspert ocenił zachowanie Melanii Trump. Wyglądała na szczęśliwą

Więcej o: