Melania Trump wygłosiła pożegnalne przemówienie i podsumowała swoją pracę. Internauci są dla niej bezlitośni

Melania Trump na Twitterze zamieściła przemówienie do Amerykanów, w którym podsumowuje swoją pracę jako pierwsza dama. Żona Donalda Trumpa spotkała się z niemałą krytyką.

W środę 20 stycznia w Stanach Zjednoczonych odbędzie się oficjalne zaprzysiężenie Joe Bidena na urząd prezydenta. Podczas tego wydarzenia mają wystąpić także największe gwiazdy muzyki m.in.: Demi Lovato, Lady Gaga, czy Jennifer Lopez. To już na dobre koniec prezydentury Donalda Trumpa. Jego małżonka Melania w specjalnym nagraniu podziękowała Amerykanom za te cztery lata. Niestety, spotkała się ze sporą krytyką.

East NewsMelania Trump nie zaprosiła Jill Biden na wizytę w Białym Domu

Melania Trump w ogniu krytyki

Melania Trump w swoim przemówieniu zaznaczyła, że bycie pierwszą damą USA było dla niej największym zaszczytem, który ją kiedykolwiek spotkał.

Moi drodzy Amerykanie. Być pierwszą damą Stanów Zjednoczonych to największy zaszczyt w moim życiu. W całym kraju zainspirowali mnie niesamowici Amerykanie, którzy wspierają nasze społeczności swoją dobrocią, odwagą i łaską. Ostatnie cztery lata były niezapomniane. Kiedy Donald i ja kończymy nasz pobyt w Białym Domu, myślę o wszystkich ludziach, których mam w sercu wraz z ich niesamowitymi historiami o miłości, patriotyzmie i determinacji... - mówiła.

Trump, ObamaJill Biden szykuje kreację na zaprzysiężenie? Zobaczcie, jak prezentowały się inne pierwsze damy

Pierwsza dama USA zwróciła się również do rodziców. Ma nadzieję, że ci będą uczyć swoje dzieci jak być najlepszą wersją samego siebie.

Kiedy przybyłam do Białego Domu, pomyślałam o odpowiedzialności, jaka spoczywa na mnie - jako matce, aby zachęcać, dawać siłę i nauczać dobroci. Żegnając się z moją rolą pierwszej damy, mam szczerą nadzieję, że każdy Amerykanin zrobi, wszystko, co w jego mocy, aby uczyć swoje dzieci, co to znaczy być najlepszym. Zachęcam rodziców do nauczania dzieci o odważnych i ofiarnych bohaterach, którzy pracowali i poświęcili się, aby uczynić ten kraj ziemią wolnych ludzi... - dodała.

Słowa Melanii Trump wzbudziły sporo emocji wśród internautów, także tych negatywnych. Sporo z nich nie omieszkało jej skrytykować i wyrazić swojej radości z faktu, iż wraz z mężem opuszczają już Biały Dom.

Nareszcie koniec tego cyrku. Cztery lata to jednak zbyt długo!
Trudno opisać, jak bardzo się cieszę, że już dłużej nie będziesz pierwszą damą Ameryki. Najwyższa pora.
Prawdziwa pierwsza dama nadchodzi - czytamy w komentarzach.

Całe przemówienie Melanii Trump zobaczysz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Krysiak opisał "gwałt gwiazdora TVP" podczas konkursu Miss Generation. Tłumaczy się Jakimowicz: Nie zgwałciłem!

Zobacz wideo
Więcej o: