Aneta Piotrowska wygrała z Mroczkiem "Taniec z Gwiazdami". Dziś ma sześcioletnią córkę i jest brunetką. "WOW"

Aneta Piotrowska wygrała "Taniec z Gwiazdami" i po kilku latach usunęła się w cień. Jej instagramowy profil zdradza jednak, czym dzisiaj się zajmuje. Nie brakuje osobistych ujęć z bliskimi.

Od 2014 roku "Taniec z Gwiazdami" emitowany jest na antenie Polsatu. Przez nieustającą pandemię koronawirusa 25. edycja nie zostanie jednak wyprodukowana wiosną 2021 roku. Fanom pozostaje więc wspominać stare występy, a tych jest mnóstwo. Sporym uznaniem cieszyły się chociażby choreografie, które w show prezentował Rafał Mroczek w trzeciej edycji. Aktor tańczył u boku Anety Piotrowskiej, która z czasem zrezygnowała z pracy w telewizji. Jest jednak aktywna na Instagramie, dzięki czemu wiemy, jak dziś wygląda. Bardzo się zmieniła.

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

Jak wygląda dziś Aneta Piotrowska z "Tańca z Gwiazdami"?

"Taniec z Gwiazdami" przez ponad 15 lat wykreował mnóstwo nowych twarzy. Dzięki udziałowi w show zasłynął chociażby Rafał Maserak, który powoli staje się główną twarzą Polsatu czy Izabela Janachowska, która prowadzi w TVN-ie swoje autorskie programy. Popularnością cieszyła się także mistrzyni w tańcach latynoamerykańskich, Aneta Piotrowska, która debiutując w trzeciej edycji, doprowadziła do zwycięstwa Rafała Mroczka. Partnerowała także Przemysławowi Cypryańskimu oraz Mrozowi.

Aneta Piotrowska, Rafał Mroczek.Aneta Piotrowska, Rafał Mroczek. KAPIF

Po odejściu z programu w 2010 roku usunęła się w cień. Pozostała jednak wierna pasji i do dziś tańczy, a efektami chwali się w sieci. Z czasem odnalazła także inne hobby, z którego czerpie dziś zyski. Poszła w ślady Anny Lewandowskiej i założyła autorski program treningowy "MINDsetBODY". Wiele osób komplementuje Anetę, pisząc wymowne: WOW!

 

Ponadto przeniosła się z Warszawy do Trójmiasta, gdzie żyje z dala od ścianek i branżowych eventów. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że wyszła za swojego wieloletniego partnera. Medialnych doniesień nie chciała jednak komentować, choć z partnerem pozuje często. Aneta Piotrowska jest także mamą. Ma sześcioletnią córkę Maję.

 
 

Chcielibyście, by Aneta znów zaprezentowała się w "Tańcu z Gwiazdami"? Kto wie, może do powrotu na parkiet show namówi ją Michał Malitowski, z którym spotkała się jakiś czas temu.

Więcej o: