Marzena Kipiel-Sztuka nie miała pieniędzy na życie. Z pomocą przyszedł Andrzej Grabowski: Od czego są przyjaciele?

Marzena Kipiel-Szuka ze "Świata według Kiepskich" kilkukrotnie ostatnio wspominała o problemach finansowych. Stwierdziła nawet, że wkrótce nie będzie miała z czego żyć. Okazuje, że pomocną dłoń wyciągnął do niej Andrzej Grabowski.

Marzena Kipiel-Sztuka ma ostatnio problemy finansowe. Obecna sytuacja sprawiła, że aktorka jest zatrudniona przy jednej produkcji, jednak nagrania są zawieszone. Jej serialowy mąż ze "Świata według Kiepskich", Andrzej Grabowski, słysząc o trudnościach koleżanki z planu zdecydował się jej pomóc.

Marzena Kipiel-Szuka otrzymała pomoc od Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski ze "Świata według Kiepskich" zdecydował się pomóc Marzenie Kipiel-Sztuce, gdy ta znalazła się w potrzebie. Aktorzy od 1999 roku wcielają się w role Halinki i Ferdynanda, tworząc małżeństwo. Okazuje się, że silne więzi na planie przeniosły się także na prywatny grunt i nawet w trudnych sprawach ci stanowią dla siebie wsparcie. Sytuacja z ostatnich miesięcy najlepiej o tym świadczy.

Marzena Kipiel-SztukaMarzena Kipiel-Sztuka już nie musi obawiać się świąt. "Pani Marysia" ratuje jej święta

Zaczęło się od tego, że w rozmowie z "Faktem" serialowa Halinka przyznała, że będzie musiała zwrócić się o pomoc do znajomych, bo nie ma pieniędzy

Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć. [...] To trudny rok. Muszę rozejrzeć się po dobrych znajomych, którzy mam nadzieję, że mi pomogą i jak zgłoszę się w potrzebie, coś mi tam pożyczą. Uważam, że takie rozwiązania są najrozsądniejsze i najbezpieczniejsze - powiedziała.

Gdy aktor przeczytał o problemach finansowych koleżanki, zdecydował się skontaktować i zaoferować swoją pomoc.

Od czego są przyjaciele? Właśnie od tego, że kiedy masz sytuację kryzysową, oni po prostu są - skomentował Grabowski.

Marzena Kipiel-SztukaMarzena Kipiel-Sztuka mimo złej sytuacji finansowej, nie weźmie kredytu. "Boję się"

Nie wiadomo, na czym dokładnie polegała pomoc ze strony serialowego Ferdka Kiepskiego, jednak najważniejsze, że udało się uratować Kipiec-Sztuce z opresji. Jako że w styczniu miała wrócić na plan "Świata według Kiepskich" mamy nadzieję, że jej sytuacja wkrótce się poprawi.

Zobacz też: Marzena Kipiel-Sztuka w smutnych słowach. "Ludzie boją się tego, czego nie znają. Ja boję się śmierci"

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura
Więcej o: