Kim Kardashian wrzuciła nowe zdjęcia, ale trudno ją rozpoznać. Internauci się przyjrzeli i już wiedzą. Upodobniła się do Kendall

Najnowsze zdjęcia Kim Kardashian poruszyły jej fanów. Celebrytka najwyraźniej zainwestowała w dietę zmieniającą rysy twarzy, dlatego coraz trudniej ją rozpoznać.

U Kim Kardashian ostatnio wiele się dzieje. Wygląda na to, że jej związek z Kanyem Westem przechodzi poważny kryzys i według najnowszych doniesień zagranicznych mediów, Kardashianka szykuje się do rozwodu. Celebrytka podobno wynajęła już prawniczkę, a jej mąż zaszył się w swoim ranczo w Wyoming. Oliwy do ognia dolały plotki o romansie rapera z Jeffree Starem. Muzyk i internetowy guru mieli spotykać się od miesięcy, co potwierdziła znana z kontrowersyjnego wizerunku tiktorka Avy Louise. Ostatecznym dowodem romansu mają być słowa jednego z utworów Jeffree Stara, z którego dowiadujemy się, że uprawiał seks oralny z Westem.

Kim Kardashian, Kanye West, Jeffree StarKanye West miał romans z Jeffree Starem? Zagraniczne media rozpisują się o tajemniczej relacji

Kim Kardashian przestała przypominać siebie. Najnowsze zdjęcia poruszyły fanów

Kim Kardashian stara się jednak robić dobrą minę do złej gry i wciąż obsypuje swój Instagram zdjęciami, na których eksponuje swoją idealną sylwetkę. Najnowsze fotografie udostępnione na profilu wzbudziły mieszane uczucia wśród fanów. Niektórzy z nich zauważyli, że Kardashianka przestała przypominać siebie. Fotografie, na której pozuje w rajstopach, została polubiona blisko 4 miliony razy. Internauci w komentarzach skupili się głównie na rysach twarzy Kim, która powoli zaczyna przypominać... swoją siostrę Kendall Jenner:

O co tu chodzi? Przestała już przypominać siebie.
Wygląda jakoś inaczej.
Zaczyna wyglądać jak Kendall.
Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty

Kim KardashianKim Kardashian Instagram/kimkardashian

Przypomnijmy, że niedawno wielkie poruszenie wywołały fotografie Khloe Kardashian. Celebrytka odparła zarzuty o poddaniu się operacji plastycznej i stwierdziła, że za jej metamorfozę odpowiedzialne są suplementy diety.

 

Khloe KardashianKhloe Kardashian zaklina rzeczywistość na Instagramie. Twierdzi, że jej nowa twarz to zasługa suplementu diety

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Kim Kardashian. Pozazdrościła siostrze i również zainwestowała w dietę zmieniającą rysy twarzy?

Więcej o: