Katarzyna Warnke prezentuje nowoczesną kuchnię na Instagramie. Jest nietypowa. "Kuchnia, która chciała być salonem"

Katarzyna Warnke opublikowała na Instagramie zdjęcie z kuchni. Jest ogromna i bardzo nietypowa. "Kuchnia, która chciała być salonem".

Katarzyna Warnke opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pochwaliła się wnętrzem swoich czterech kątów. Aktorka zapozowała w kuchni, która jest ogromna i bardzo nowoczesna! Internauci pochwalili pomysł na aranżację.

Katarzyna Warnke pokazała kuchnię

Katarzyna Warnke wraz z mężem Piotrem Stramowskim jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu są jedną z najbardziej medialnych par show-biznesu. Teraz aktorka pochwaliła się wnętrzem mieszkania na Starej Ochocie. Na fotce opublikowanej na Instagramie Warnke pozuje w nowoczesnej kuchni.

Aktorka stoi boso na palcach i próbuje dosięgnąć jednej z szafek. Wnętrze jest bardzo nietypowe i nowoczesne. Na podłodze jest parkiet, a ścianę pokrywają drewniane meble w zabudowie. Ich środek jest wycięty i stanowi miejsce na blat, wszystko w połyskującej czerni. Poza tym na zdjęciu widać też długi, drewniany stół i zielone detale: krzesła, dużą monsterę oraz pokaźny bukiet na środku stołu.

Jak sięgać, to wysoko. Kuchnia, która chciała być salonem - napisała Warnke.
 

Z hasthtagów dodanych w opisie wynika, że projekt wnętrza jest jej autorskim projektem. Fani bardzo docenili kuchnię.

Super. Takie trochę sewentis, a jednak nowoczesne.
Na początku myślałam, że to taki PRL-owski segment, a tu kuchnia. Extra to wygląda!
Bardzo ładnie Pani Kasiu. Wręcz mistrzowskie połączenie dwóch odcinków czasu, mianowicie klasycznej kiedyś podłogi i nowoczesnej kuchni, jakoby w "oldschoolowym" wydaniu. Ma Pani Gust! - pisali internauci.

Nam się podoba, a Wam?

Zobacz wideo Kasia Warnke o najpiękniejszym prezencie od Stramowskiego. Oj, ma gest!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.