Katarzyna Warnke ze Stramowskim "na zdjęciu z liceum". Dziękuje tym, "którzy uwierzyli". Przypomniała, ile lat miał jej mąż, gdy robiła maturę

Katarzyna Warnke zamieściła wspólne zdjęcie z mężem, pod którym zasugerowała, że zrobili je za czasów liceum. Szybko i żartobliwie to zdementowała.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są jedną z najbardziej medialnych par rodzimego show-biznesu. Sami zainteresowani podsycają zainteresowanie swoim związkiem udzielając wywiadów czy biorąc udział we wspólnych sesjach zdjęciowych do kolorowych magazynów. Relacjonują swoje rodzinne życie w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem, gdy aktorka zamieściła zdjęcie z mężem z czasów liceum. Szybko wszystko wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Stramowski został bohaterem mema. Wrzucił go na Instagram i rozbawił fanów. Nie obyło się jednak bez politycznego sporu

Katarzyna Warnke żartobliwie o różnicy wieku w związku

Związek Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego budzi emocje także ze względu na dzielącą ich sporą różnicę wieku. Przypomnijmy, że aktorka jest o 10 lat starsza od swojego męża. Nic więc dziwnego, że zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, było szeroko komentowane. 

Nasze jedyne wspólne zdjęcie z liceum. Tyle lat! #liceum #odkopane #wspomnienia #starealejare - napisała na Instagramie.
 

Co poniektórzy musieli się nabrać, ponieważ jakiś czas później Katarzyna Warnke zamieściła sprostowanie, w którym żartuje z dzielącej ich różnicy wieku. 

Uwaga dementi. To jest teraz. To nie jest nasza fota z liceum, bo jak robiłam maturę, Piotrek był w drugiej podstawówki! Dla tych, co uwierzyli - jesteście kochani - sprostowała aktorka. 

Katarzyna Warnke i Piotr StramowskiKatarzyna Warnke i Piotr Stramowski instagram.com@kasiawarnke

Pokazała, że ma dystans? 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie z pierwszej komunii. Przekornie oskarżyła Kościół o zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej

Zobacz wideo Jak zmieniło się życie Warnke po urodzeniu córki? „U nas jest jak w Dynastii”