Hanna Śleszyńska świętuje sukcesy synów i synowej. Pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. "Pękam z dumy"

Hanna Śleszyńska pokazała rodzinne zdjęcie na Instagramie. Aktorka pochwaliła się sukcesami synów oraz synowej.

Hanna Śleszyńska jest szczęśliwą mamą dwóch dorosłych już synów. Starszy z nich - Mikołaj, jest owocem miłości aktorki z pierwszego małżeństwa z Wojciechem Magnuskim. Młodszego syna ma z Piotrem Gąsowskim. Aktorka najchętniej każdą wolną chwilę spędzałaby z dziećmi. Od czasu do czasu zdarza jej się publikować wspólne zdjęcia z dziećmi w mediach społecznościowych. Tak był i tym razem.

Hanna ŚleszyńskaHanna Śleszyńska po raz pierwszy o rozstaniu z Jackiem Brzoską

Hanna Śleszyńska pokazała zdjęcie z synami i synową

Hanna Śleszyńska należy do tych gwiazd, które sporadycznie opowiadają w mediach o swoim życiu rodzinnym. Tym razem aktorka pochwaliła się sukcesami synów i synowej, przy okazji pozując do wspólnej fotki. Jak się okazuje, starszy syn Hanny Śleszyńskiej oraz jego żona niedawno skończyli pisać swoje prace doktoranckie. 

Trzej Królowie przynieśli złoto, kadzidło i mirrę, a do nas jeszcze świeżo wydrukowane prace doktorskie (jedna jeszcze ciepła, bo wczoraj drukowana) z dziedziny neurokognitywistyki. Brawo Ola i Mikołaj. Pękam z dumy i jako matka, i jako teściowa, a przecież Kuba od października jest już magistrem. I jak tu się nie pochwalić takimi dzieciakami? Trzymajcie kciuki za obronę prac doktorskich - czytamy w poście aktorki.
 

Pod postem pojawiło się wiele słów gratulacji, do których oczywiście się dołączamy.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

ZOBACZ TEŻ: Pink i inne amerykańskie gwiazdy gorzko komentują protesty zwolenników Trumpa w Kapitolu. "Hipokryzja, wstyd, zażenowanie"

Więcej o: