Kasia Tusk w "stylizacjach, których żałuje". Wywołała zdumienie. "Czym się różnią od obecnych?". Blogerka odpowiada

Katarzyna Tusk postanowiła wziąć udział w popularnym, instagramowym wyzwaniu. Podzieliła się z obserwatorami starymi stylizacjami, których dzisiaj bardzo żałuje. Jest czego?


Kasia Tusk
zrobiła swoim fanom niemałą niespodziankę i wzięła udział w popularnym na Instagramie wyzwaniu "pokaż zdjęcie, gdy...". Influencerka bardzo dba o prywatność w sieci, więc to pierwsze takie podsumowanie, w którym zdradziła naprawdę wiele. Córka byłego polskiego premiera udostępniła zdjęcie z porodówki, a także pokazała, jaki jest jej naturalny kolor włosów. To jednak nie był koniec instagramowego wyzwania. Kasia odkopała również inne archiwalne fotografie i tym samym zdradziła, których modowych stylizacji dzisiaj żałuje.

Kadry z filmów z BondemTanya Roberts nie żyje. "Dziewczyna Bonda" miała 65 lat. Przyczyny śmierci nie są znane

Zobacz wideo Widzieliście już, jak wygląda domowa biblioteczka Kasi?

Kasia Tusk pokazała stare stylizacje, od których teraz ma "ciary żenady"

Tusk rozpoczęła swoją medialną karierę na blogu MakeLifeEasier, na którym prezentowała modne wtedy stylizacje. Z roku na rok jej poczucie stylu ewoluowało i dzisiaj stawia przede wszystkim na prostą elegancję i stonowane odcienie.

Kasia, tak jak wiele innych gwiazd, zdecydowała się wziąć udział w popularnym teraz w wyzwaniu. Jeden z internautów poprosił, aby influencerka pokazała zdjęcie stylówek, na widok których ma teraz "ciary żenady". Okazuje się, że Tusk w swoim archiwum ma wiele takich pomyłek.

Wśród nich jest między innymi liliowa obcisła sukienka z czarnym zamkiem, połączenie beżowej bluzki z granatową spódnicą czy lateksowe spodnie i różowa bluzka z białym kołnierzykiem.

Nieudane stylizacje Kasi TuskNieudane stylizacje Kasi Tusk instagram/makelifeeasier_pl

Kasia TuskKasia Tusk instagram/makelifeeasier_pl

MaffashionMaffashion nagrała Fabijańskiego, jak rozmawia z synem. Bastek gaworzy. Jest też zdjęcie blogerki z ex

Niektórzy internauci myślą inaczej niż Kasia i dawne stylizacje podobają im się po dziś dzień. Jedna z obserwatorek wprost zapytała, co jest z nimi nie tak i dała do zrozumienia, że dzisiaj Kasia wzbrania się od kolorowych elementów ubioru.

A te stylizacje z żenady to czym się różnią od obecnych? Że nie są utrzymane w kolorach biel-czerń-beż?
Podstawowa różnica jest chyba taka, że tamtych już bym nie włożyła a te tak. Ale każdy może mieć inne zdanie - odpowiedziała Kasia.

Komentarz Kasi TuskKomentarz Kasi Tusk instagram/makelifeeasier_pl

Inna internautka przyznała, że stylizacje Tusk w ogóle nie zaskakują.

Szkoda, że nosisz tylko te same kolory. Brak elementu eksperymentu. Jak widzę ostatnie twoje stylizacje to nic już nie zaskakuje. Szkoda, jesteś młodą i kreatywną kobietą!
MakeLifeEasier to blog o stylu, codzienności. Pokazuję to w czym naprawdę chcę chodzić, a nie to co jest obecnie modne.

Komentarz Kasi TuskKomentarz Kasi Tusk instagram/makelifeeasier_pl

A Wam podobają się stare stylizacje Kasi, czy wręcz przeciwnie?

Więcej o: