Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" na sylwestrowej imprezie z partnerką syna. "Jak mnie oko nie myli, będziesz babcią x2"

Agnieszka Kotońska w sylwestrową noc imprezowała w gronie najbliższych. Do noworocznych zdjęć pozowała razem z mężem oraz synem Dajanem i jego partnerką. Spostrzegawcza internautka zauważyła, że bohaterka "Gogglebox" prawdopodobnie spodziewa się kolejnego wnuka.

Agnieszka Kotońska gromadzi fanów programu "Gogglebox" na swoim profilu w mediach społecznościowych. Celebrytka nie ma problemu z dzieleniem się z opinią publiczną swoją prywatnością, ponieważ sama formuła telewizyjnego show, w którym bierze udział, polega na zapraszaniu widzów do zakamarków domu. Popularna produkcja stacji TTV wypromowała nie tylko Agnieszkę, ale również jej męża oraz syna Dajana. Kilka lat temu na początku emisji formatu pierworodny Kotońskiej był w stałym związku, natomiast dzisiaj może już pochwalić się narzeczeństwem i ojcostwem. Na świat niedługo przyjdzie jego drugie dziecko? Tak sugerują internauci pod najnowszym zdjęciem Agnieszki, na którym widać ukochaną Dajana. 

Agnieszka Kotońska z przyszłą synową

Dajan Kotoński co jakiś czas pojawia się w programie TTV, zasiadając na kanapie u boku rodziców i oddając się aktywnemu oglądaniu telewizji. Jak wynika z informacji zawartych na instagramowym profilu jego narzeczonej Karoliny, syn Agnieszki od niemal czternastu lat jest w stałym związku, a ponad cztery lata temu został ojcem. Według domysłów jednej z internautek niedługo na świat przyjdzie jego drugie dziecko. 

Lekkie zamieszanie w sieci wywołało zdjęcie, które bohaterka "Gogglebox" opublikowała w sylwestrową noc. Agnieszka witała Nowy Rok w towarzystwie członków rodziny: męża, Dajana i przyszłej synowej. Kotońska wielokrotnie podkreślała na Instagramie, że dziewczyna syna jest jej najlepszą przyjaciółką, co potwierdzają wspólne fotografie kobiet. Tym razem internautka zwróciła uwagę na brzuch Karoliny, sugerując, że dziewczyna jest w kolejnej ciąży.

 
Jak mnie oko nie myli, będziesz babcią x2 - skomentowała fanka.

Kotońska nie zareagowała na te wirtualne zgadywanki. Z niecierpliwością czekamy na ewentualne potwierdzenie radosnej nowiny. 

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska po wizycie u fryzjera!
Więcej o: