Robert Lewandowski z żoną pozuje u boku Cristiano Ronaldo i jego partnerki. Ich kreacje robią wrażenie

Robert Lewandowski pojawił się na gali Globe Soccer Awards w Dubaju, gdzie otrzymał statuetkę Piłkarza Roku 2020. Podczas eventu razem z żoną stanął na ściance. Dołączyli do nich Ronaldo i Georgina Rodriguez.

Dla Roberta Lewandowskiego 2020 rok obfitował w sukcesy zawodowe i prywatne. W maju na świat przyszła jego druga córka, Laura. Sportowiec zasłużył także na tytuł najlepszego piłkarza na świecie. Od lipca 2019 do października 2020 Lewandowski strzelił aż 64 gole, a kilka dni temu odebrał prestiżową nagrodę FIFA The Best. Ceremonia rozdania nagród odbyła się w Zurychu, a sportowcowi w domu kibicowała jego ukochana żona, Anna Lewandowska, która na bieżąco relacjonowała galę na swoim instagramowym profilu.

Anna i Robert Lewandowscy zapozowali obok Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez na gali Globe Soccer Awards

To nie koniec niespodzianek, jakimi zaskoczył nas Lewandowski. Razem z żoną wybrał się do Dubaju, gdzie w niedzielę wieczorem odbyła się gala Globe Soccer Awards. Sportowiec otrzymał statuetkę z tytułem Piłkarza Roku 2020, a jego zdjęcie widniało na najwyższym budynku świata.

Zobacz wideo Robert Lewandowski je pizzę z Klarą

Zobacz też: Anna Lewandowska świętuje kolejny sukces męża. Zdjęcie Roberta pojawiło się na najwyższej wieży w Dubaju! "Dumna"

Dumni Anna i Robert Lewandowscy świętowali kolejny sukces piłkarza. Para zapozowała na ściance razem z Cristiano Ronaldo i jego partnerką, Georginą Rodriguez. Obaj piłkarze trzymali statuetki Globe Soccer. Anna na niedzielną galę wybrała czarną suknię bez ramiączek od Saint Laurent, do której dobrała biżuterię Bizu Apart. Robert zadał szyku biało-czarnym garniturem od Dolce&Gabbana. Trzeba przyznać, że para prezentowała się naprawdę doskonale.

Gratulujemy Robertowi kolejnego sukcesu i mamy nadzieję, że niedługo znów nas czymś zaskoczy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.