Piotr Rubik zabrał córki do fryzjera. Efekty zaprezentował na Instagramie. "Żadna piosenka nie wyszła mi tak jak one"

Córki Piotr Rubika są już gotowe na święta. Muzyk pokazał ich nowe fryzury na Instagramie.

Piotr Rubik zdobył niemałą popularność dobrą dekadę temu, kiedy to wyprodukował uwielbiany przez Polaków utwór "Niech mówią, że to nie jest miłość". Piosenka do dziś jest nucona przez wielu, a sam muzyk spełnia się obecnie również jako mąż i ojciec. To właśnie rodzinie poświęca każdą wolną chwilę. Tuż przed świętami kompozytor zabrał swoje dwie córki do fryzjera. Efekt go zachwycił.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Rubik z córką. "Najszczęśliwsze dziecko, które może wrócić do szkoły". Internautka: Na pierwszym miejscu jest zdrowie. Odpowiedziała

Zobacz wideo Piotr Rubik ironicznie o dofinansowaniach dla artystów

Piotr Rubik zabrał córki do fryzjera

Piotr Rubik i Agata Rubik są rodzicami 11-letniej Heleny i siedmioletniej Alicji. Oboje często publikują zdjęcia ze swoimi pociechami, pokazując ich codzienne życie.

Tym razem internauci mieli okazję zobaczyć obie dziewczynki w całkiem nowych fryzurach. Na święta Bożego Narodzenia zdecydowały się na lekkie obcięcie włosów i delikatne fale. 

Dziś tata zabrał córki do fryzjera. I mimo że pisałem to wiele razy, to jeszcze raz napiszę: żadna piosenka nie wyszła mi tak jak one - podpisał zdjęcie.
 

Nic więc dziwnego, że pod zamieszczonym postem pojawiła się masa komplementów i wiele miłych słów. 

Ależ to są prześliczne dziewczynki te Wasze córeńki - napisała Katarzyna Skrzynecka.
Śliczne są te dziewczęta.
Święta racja - córki piękne.
Są piękne i bardzo podobne do mamy - piszą fani.

Na ostatni komentarz Piotr Rubik zdecydował się zareagować.

Na szczęście - odpisał. 

A Wam jak się podoba?

 ZOBACZ TAKŻE: Agata Rubik zabrała na spacer Piotra, córki oraz mamę. Fani nie kryją zdziwienia: Myślałam, że to Twoja siostra!